Ládíkovi na nový glukometr

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

nový glukometr, dar zajišťuje Lékárna.cz

Obrázek daru
Miriam  Posolda
Patron příběhu

Miriam Posolda

sociální pracovnice

Komentář patrona

S rodinou Ládíka pracuji jako sociální pracovnice od roku 2014. Maminka s ním a s jeho sestrou žije sama v azylovém domě a jejich situace je nanejvýš složitá. Otec se nepodílí na péči o děti. Ládík má vážné zdravotní problémy, nejzávažnější je jeho cukrovka. Nedávno mu byl odcizen glukometr, bez kterého se neobejde, ale který mu maminka nemůže obstarat. Žádá proto o pomoc touto cestou a bude vděčná za jakýkoliv příspěvek.

Společně jsme vybrali
celou částku 1,432 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh svého syna Ládíka, který trpí cukrovkou

Mám dvě krásné děti. Malou Anetku, předškolačku, a pak sedmiletého Ládíka. Je to šikovný kluk, který ze školy nosí samé jedničky a miluje auta, hlavně ta hasičská. Kdykoliv kolem něj nějaké projede, mává na něj a je nadšený. Bohužel na tom není se zdravím nejlépe, protože trpí silnou cukrovkou 1. typu.

Není to žádná legrace. Až šestkrát denně píchám Ládíkovi inzulín a musíme neustále jezdit po doktorech. Ládík všechno donedávna statečně zvládal, ale bohužel mu nedávno někdo odcizil glukometr, což je přístroj stanovující hranici krevního cukru. Je napojený na senzor, který má Ládík zavedený do ruky. Nevím, co z takového přístroje zloděj má, ale Ládík ho potřebuje každý den, aby si kontroloval hladinu cukru. Ale teď ho nemá a já nemám peníze na to mu ho pořídit.

Žiji totiž s dětmi v azylovém domě a jejich tatínek na výchovu nikterak nepřispívá. Telefonovala jsem kvůli glukometru na policii i pojišťovnu, ale nový mi neposkytnou. Žádám proto o příspěvek na Ládíkův glukometr touto cestou. Je pro něj a jeho zdraví naprosto nezbytný. Budu vděčná za každou korunu. Sama to nezvládnu.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě