Léčba pro Klárku s atopickým ekzémem

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

akupunkturu s využitím přístroje Bicom

Obrázek daru
Roman  Foldes
Patron příběhu

Roman Foldes

rodinný přítel

Komentář patrona

Malá Klárka je zlatíčko, pro které bych si moc přál šťastné dětství. Rodiče se o ni krásně starají a snaží se, aby byla spokojená, v momentě, kdy jí ale chce „sníst“ její vlastní tělo, však ve svém úsilí nemohou být úspěšní. Klárka má po celém těle atopický ekzém. Za její léčbu rodiče vynakládají obrovské peníze, protože pojišťovny moc štědré nejsou. Proto bych jim rád pomohl a pokusil se touto cestou oslovit dárce Patrona dětí. Klárka chodí na speciální akupunkturu, která jí ohromně pomáhá a ulevuje. Protože je to ale další výdaj navíc, na který už rodiče nemají peníze, prosím vás společně s nimi o příspěvek. Akupunktura je zatím jediný postup, který zaručeně funguje.

Společně jsme vybrali
celou částku 5,000 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh své nemocné Klárinky

S manželem vychovávám dvě báječné holčičky, dvouletou Klárinku a pětiletou Elišku. Společně bydlíme v domku na malém městě. Obě dcerky jsou náš poklad, mladší dcerka je ale hodně nemocná. Nedávno se u ní totiž objevil atopický ekzém.

Klárinka nikdy předtím žádné problémy neměla, ze dne na den se jí však kůže na celém těle začala měnit. Bohužel k tomu přibyla i potravinová alergie, která do jejího života vstoupila jednou u večeře, kdy začala celá otékat a já musela volat záchranku. Nikdy jsem necítila větší bezmoc.

Klárinčin ekzém se bohužel neustále zhoršoval, a to do té míry, že musela být hospitalizována. Škrábala se tak moc, až byla celá rozpraskaná, objevila se i infekce. Dnes je díky medikaci stav její kůže lepší, pořád ale bojujeme s výkyvy – někdy je to lepší, někdy horší. Klárince se zatím nedaří spát celou noc. Často u ní sedíme, držíme jí ruce a nohy a snažíme se jí zabránit ve škrábání.

Protože jí chceme co nejvíce pomoci, využíváme kromě klasické léčby i různé alternativní metody. Jsme rádi, že nám standardní medicína v případě akutní potřeby nabídne řešení, do budoucna bychom ale byli rádi, kdyby Klárinka nemusela fungovat jen na kortikoidní léčbě.

Začali jsme s ní dojíždět na akupunkturu a ukázalo se, že to skvěle funguje. Dokonce i paní doktorka nás nabádá k tomu, abychom s ní nepřestávali. Jedná se o speciální akupunkturu, která se provádí s pomocí přístroje Bicom, a je zcela bezbolestná. A jak to vlastně probíhá? Buňky v lidském těle spolu komunikují na základě elektromagnetického vyzařování, typického pro každou jednotlivou buňku. Tuto komunikaci mohou narušit různé viry a bakterie, v důsledku čehož potom vznikají rozličné zdravotní problémy. Přístroj Bicom se přikládá na místa, kde se tyto problémy objeví, a pomáhá nastavit správnou komunikaci mezi buňkami, čímž dojde k odstranění všech škodlivých látek.

Tato metoda u naší Klárinky báječně funguje. Její kůže se začíná měnit a je vidět, že se jí po každé lekci uleví. Tento druh akupunktury však není zadarmo. S manželem sice oba pracujeme (já na zkrácený úvazek), péče o Klárku ale výrazně zatěžuje náš rodinný rozpočet. Proto bychom vás chtěli požádat o příspěvek právě na akupunkturu, která naší holčičce tolik pomáhá. Předem vám moc děkujeme.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě