Léčebná kosmetika na Martínkův ekzém

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

dermokosmetiku, dar zajišťuje lékárna Pilulka.cz

Obrázek daru
Mgr. Veronika Budíková
Patron příběhu

Mgr. Veronika Budíková

sociální pracovnice

Komentář patrona

V rodině Martínka působím již rok jako poradkyně rané péče. Spolupráce s rodinou je dobrá, u Martínka jsou patrné menší pokroky v jeho rozvoji a vývoji.

Martínek trpí astmatem, oslabenou imunitou, epilepsií, atypickým autismem a trápí ho ekzém. Martínek žije se svými rodiči a starší sestřičkou. Do školky nechodí, neboť jeho spádová MŠ nemá pro Martínka vhodného asistenta a on bez něj docházku do školky nezvládá. Maminka proto nemůže chodit do zaměstnání a finanční prostředky pro zajištění rodiny musí zajistit tatínek sám.

Martínkův atopický ekzém je možné zmírnit používáním speciální dermokosmetiky. Je však drahá a pro rodinu momentálně nedostupná. Pomoc s jejím pořízením by byla pro rodinu velkou úlevou.

Společně jsme vybrali
celou částku 9,024 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh svého Martínka

Martínek se narodil jako zdravé miminko a doma na něj nedočkavě čekala jeho sestřička. Po třech týdnech se u Martínka ve spánku objevily výpadky dýchání. Začal hodně stonat, později mu byla zjištěna epilepsie. Martínek má atypický autismus a poruchu chování se sklony k agresi a sebepoškozování. Jeho klid a zdraví navíc zhoršuje ekzém.

Pevně věříme, že některým neduhům náš chlapeček odroste, nebo budou s medikací lépe zvládnutelné. Když ho netrápí nic vážného, zajímá se o věci kolem sebe a je veselý.

Pokud můžeme zmírnit alespoň některé jeho potíže, neváháme to udělat. Naše finanční možnosti však nejsou velké, protože jsem s Martínkem doma a z jednoho platu vše neobstaráme. Obrátili jsme na Patrona dětí s prosbou o pomoc při nákupu dermokosmetiky, která Martínkovi pomáhá. Zlepšují se pak i jeho další zdravotní obtíže.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě