Lehátko do sprchy pro Terezku v kómatu

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

sprchovací lehátko; dar zajišťuje Pallmedic-cz.cz

Obrázek daru
František  Vošahlík
Patron příběhu

František Vošahlík

rodinný přítel

Komentář patrona

Terezku jsem poznal v jejích devíti letech. Tak pozitivního, veselého a hlavně sportovně nadaného človíčka jsem ještě neviděl. Nikdy nezkazila žádnou zábavu, právě naopak – vždy to ještě doplnila legráckami, které všechny dostávaly do kolen. A její chuť sportovat by měla být příkladem některým dnešním dětem. Když jsem se dozvěděl, že měla vážnou nehodu, kdy ji při cestě ze školy v přírodě srazilo auto, věděl jsem, že udělám všechno pro to, abych jejím rodičům pomohl. Terezku teď čeká spousta rehabilitování. Rodiče jí zároveň musí pořídit speciální vozík, polohovací postel nebo třeba sprchovací lehátko. Všechny tyto pomůcky jsou nesmírně drahé, proto jsem se rozhodl požádat Patrona dětí o pomoc s financováním sprchovacího lehátka. Vím, že Terezka bojuje a ze všech sil se snaží vrátit se k nám. Pojďme jí v tom boji pomoci.

Společně jsme vybrali
celou částku 45,998 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh Terezky, kterou na cestě ze školy v přírodě srazilo auto

Jedenáctiletá Terezka bývala veselá dívka, která milovala sport. Nezkazila žádnou legraci a některé její vtípky se staly legendárními. Pak se ale jednoho dne vracela ze školy v přírodě a srazilo ji auto. Život celé naší rodiny se v tu chvíli úplně změnil.

Terezka je ve vigilním kómatu v nemocnici. Každý den se u ní s jejím tatínkem střídáme, navštěvují ji i sourozenci Kačenka a Kubík. Chceme jí být nablízku, aby věděla, že jsme tady pro ni a není sama. Veškerou naši energii i peníze teď soustředíme jen na péči o ni.

Koncem října bychom si naši holčičku měli odvézt domů. Do té doby musíme sehnat vozík, polohovatelnou postel, různé rehabilitační pomůcky a sprchovací lehátko. Terezka je totiž zcela nepohyblivá, takže například koupání od nás vyžaduje značnou dávku síly. Protože jsou ale výdaje za všechny potřebné pomůcky i rehabilitace obrovské, prosíme vás o pomoc.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě