Leonkovi na družinu a poplatek do třídního fondu

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

poplatek do třídního fondu a družinu na 8 měsíců

Obrázek daru
Aurélia Balážová
Patron příběhu

Aurélia Balážová

asistentka pedagoga

Komentář patrona

Leonka znám ze školky a přípravné třídy. Už ve školce byl velmi šikovný a v přípravné třídě zvládal všechno moc dobře. Letos nastoupil do 1. třídy, kde se cítí jako ryba ve vodě. Je šikovný, krásně kreslí, aktivně se zapojuje do všech činností. A protože mi záleží na jeho dobré adaptaci v naší škole a také na tom, aby byl jeho školní start úspěšný, rozhodla jsem se stát patronkou jeho příběhu. Leonkovi rodiče totiž nemají peníze na úhradu družiny a příspěvku do školního fondu, ze kterého se platí výlety, exkurze, divadla a společenské akce. Proto budu moc ráda, pokud se potřebné finanční prostředky podaří získat prostřednictvím Patrona dětí.

Společně jsme vybrali
celou částku 4,300 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh Leonka, jehož rodiče nemají dost peněz na výdaje spojené se školní docházkou

Sedmiletý Leonek letos nastoupil do 1. třídy. Paní učitelka si ho moc chválí, říká, že je šikovný a snaživý. Leonek je ve škole rád, někdy je však trošku smutný. Jeho spolužáci totiž občas místo vyučování vyrazí do divadla nebo muzea, Leonek s nimi ale jít nemůže. Jeho rodiče totiž nemají dostatek peněz na úhradu poplatku do třídního fondu, ze kterého se všechna divadla, exkurze a výlety platí.

Leonkův tatínek přišel o práci a do nové nastoupil nedávno. Jeho první výplata půjde na úhradu bydlení, jinak rodina přijde o střechu nad hlavou. V nejbližší době tak peníze na zaplacení třídního fondu nebudou. A na družinu rodičům také nezbývá.

Leonek má trošku strach, aby se s ním spolužáci nepřestali kamarádit. Přece jen s nimi netráví tolik času, kolik by chtěl. Pojďme mu proto na družinu i poplatek do třídního fondu přispět. Společně můžeme udělat jednoho malého kluka šťastným.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě