Leontýnce na dětskou výživu

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

dětskou výživu a hygienické potřeby; dar zajišťuje Mall.cz

Obrázek daru
Barbora Holubcová
Patron příběhu

Barbora Holubcová

pracovnice neziskové organizace

Komentář patrona

Leontýnka je moc milá a hodná holčička, která chodí do předškolního klubu, kde pracuji. Její maminka se jako samoživitelka potýká s mnoha problémy, je závislá na pomoci různých neziskových organizací, které však v této době velmi omezily činnost. Otec Leontýnky na její výživu nijak nepřispívá. Maminka se o dcerku příkladně stará a hodně se jí věnuje, má ale psychické i fyzické problémy, jež ji bohužel dost omezují. Přesto ji dávám ostatním maminkám za příklad, protože Leontýnka nosí do klubu nejzdravější svačiny! Nyní by velmi ocenila příspěvek na dětskou výživu a plenky. Naši pomoc si zaslouží.

Společně jsme vybrali
celou částku 3,538 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka samoživitelka vypráví o své Leontýnce

Dvouletá Leontýnka je na svůj věk moc šikovná. Ráda kreslí, tančí a cvičí, neváhá ale ani pomoci s úklidem. Bydlí jen se svojí maminkou, tatínek s nimi není a bohužel ani neplatí výživné. A holky to mají hodně těžké.

Maminka se dlouhodobě potýká s nedostatkem peněz a často se musí spoléhat na to, co kde dostane zadarmo. Nyní se rozhodla požádat o příspěvek na plenky a dětskou výživu, což by výrazně ulevilo napjatému rodinnému rozpočtu. Pojďme jí společně pomoci.

P. S. Jméno dítěte v příběhu bylo změněno. Děkujeme za pochopení.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě