společně za
lepší dětství

Znáte dítě, které potřebuje pomoci?
Požádejte o pomoc.

+
Moje zóna

Letní muzikálový tábor pro Evičku

Přispívali jste na

letní muzikálový tábor

Bc. Renata Šimíčková
Patron příběhu

Bc. Renata Šimíčková

sociální pracovnice

Komentář patrona

Evička je veselá holčička, a protože se zajímá o hudbu a chodí na sborový zpět, ráda by v létě vyrazila na muzikálový tábor. Bohužel, doma na úhradu tábora nejsou peníze. Eviččina maminka je v domácnosti, její manžel pracuje, dokáží však poplatit jen to nejdůležitější. O děti výborně pečují, dobře se starají také o jejich dům. Peněz nazbyt ale nemají, a tak žádají o pomoc s úhradou letního tábora Patrona dětí.

Společně jsme vybrali
celou částku 3,990 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh Evičky, která moc ráda a hezky zpívá

Desetiletá Evička je milá a kamarádská dívka, která má na vysvědčení vždy vyznamenání. Zajímá se o hudbu, chodí na sborový zpěv, gymnastiku a do kroužku kreslení. Má také moc ráda koně a jednou by s nimi chtěla pracovat.

S blížícím se létem se maminky přišla zeptat, jak to letos bude s táborem. Moc ráda by totiž odjela na muzikálový tábor, kde by se mohla věnovat svému milovaného zpěvu. A maminka pro ni neměla moc dobré zprávy. Se svým manželem se totiž starají o 4 děti ve věku od tří do čtrnácti let. A jak už to tak bývá, děti jsou často nemocné, a tak se mamince nedaří udržet si stálé zaměstnání. Do rodinného rozpočtu ale přispívá příjmem z brigád, kterých má požehnaně. Její manžel pracuje na plný úvazek.

Rodině finance vystačí na ty nejdůležitější výdaje a náklady na život, na letní tábory pro děti už však nezbývá. Protože ale chtějí Evičce splnit její velký sen, rozhodli se požádat o pomoc Patrona dětí.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Vždy vám pošleme zprávu, až dar předáme dítěti.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě