Letní muzikálový tábor pro Evičku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

letní muzikálový tábor

Obrázek daru
Bc. Renata Šimíčková
Patron příběhu

Bc. Renata Šimíčková

sociální pracovnice

Komentář patrona

Evička je veselá holčička, a protože se zajímá o hudbu a chodí na sborový zpět, ráda by v létě vyrazila na muzikálový tábor. Bohužel, doma na úhradu tábora nejsou peníze. Eviččina maminka je v domácnosti, její manžel pracuje, dokáží však poplatit jen to nejdůležitější. O děti výborně pečují, dobře se starají také o jejich dům. Peněz nazbyt ale nemají, a tak žádají o pomoc s úhradou letního tábora Patrona dětí.

Společně jsme vybrali
celou částku 3,990 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh Evičky, která moc ráda a hezky zpívá

Desetiletá Evička je milá a kamarádská dívka, která má na vysvědčení vždy vyznamenání. Zajímá se o hudbu, chodí na sborový zpěv, gymnastiku a do kroužku kreslení. Má také moc ráda koně a jednou by s nimi chtěla pracovat.

S blížícím se létem se maminky přišla zeptat, jak to letos bude s táborem. Moc ráda by totiž odjela na muzikálový tábor, kde by se mohla věnovat svému milovaného zpěvu. A maminka pro ni neměla moc dobré zprávy. Se svým manželem se totiž starají o 4 děti ve věku od tří do čtrnácti let. A jak už to tak bývá, děti jsou často nemocné, a tak se mamince nedaří udržet si stálé zaměstnání. Do rodinného rozpočtu ale přispívá příjmem z brigád, kterých má požehnaně. Její manžel pracuje na plný úvazek.

Rodině finance vystačí na ty nejdůležitější výdaje a náklady na život, na letní tábory pro děti už však nezbývá. Protože ale chtějí Evičce splnit její velký sen, rozhodli se požádat o pomoc Patrona dětí.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě