Letní pobyt pro malého Christianka

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

letní reedukační pobyt pro děti s poruchami učení a chování

Obrázek daru
Světlana Drábová
Patron příběhu

Světlana Drábová

vedoucí zájmové činnosti

Komentář patrona

Christiánek je čtyřletý chlapec, který žije sám se svou maminkou. Loni trávil část prázdnin na dětském letním táboře pro děti se speciálními vzdělávacími potřebami. Byl tam moc šťastný a udělal velké pokroky. Letos bohužel rodinná finanční situace nedovoluje, aby se tábora mohl zúčastnit. Rádi bychom vás proto touto cestou požádali o podporu.

Společně jsme vybrali
celou částku 6,800 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh svého syna Christiánka, který by moc rád jel na letní tábor

Mému synkovi Christiánkovi je skoro pět let, a třebaže je to šikovný a odhodlaný chlapec, nemá vůbec na růžích ustláno. Narodil se bohužel o dva měsíce předčasně a má kvůli tomu opožděný vývoj. Jeho tatínek je v zahraničí a Christiánek vyrůstá bez něj. Jsem na něj sama a není to vždy jednoduché, ale snažím se mu všechno vynahradit.

Loni byl Christánek na reedukačním táboře, který pomáhá fyzicky a mentálně znevýhodněným dětem s přípravou do školy. Moc se mu tam líbilo, udělal si kamarády a velmi ho to inspirovalo. Viděl kolem sebe spoustu dětí, které to mají v životě i o něco těžší, než on, ale nepřestávají bojovat. Vidím, jaké díky táboru udělal pokroky a srdce mi plesá. Ráda bych ho letos poslala znovu.

Bohužel jsem letos v o něco horší finanční situaci, a tudíž nebudu schopna Christiánkovi tábor dopřát. Protože ale vím, jak moc by tábor mému synovi prospěl, rozhodla jsem se požádat o příspěvek touto cestou a za jakoukoliv pomoc budeme nesmírně vděčni.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě