Letní tábor Minecraft pro Vojtíška

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

letní tábor Minecraft 2018

Obrázek daru
Iveta Nejtková
Patron příběhu

Iveta Nejtková

Předsedkyně Spolku Daveláček

Komentář patrona

Vojta žije v rodině se dvěma sestřičkami, maminkou a jejím přítelem. I když se snaží, co mohou, je pro ně letní tábor nadstandardní záležitostí. Na volnočasové aktivity dětí v této rodině nezbývají finance. Letní tábor umožní Vojtovi strávit alespoň jeden týden o letních prázdninách ve společnosti dětí a mimo domov. Získá mnoho zážitků, nových vjemů a dovedností, ze kterých bude moci ještě dlouho čerpat.

Společně jsme vybrali
celou částku 6,075 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh, jak ho napsal osud

Když byl Vojtíšek (8 let) malý, jeho otec nás opustil. Po nějakém čase jsem si našla nového partnera, ten na nás byl ale zlý. Naštěstí se to do třetice povedlo a Vojtíšek teď má moc fajn nevlastního taťku. Má také dvě mladší sestřičky, které ho, jak sám neustále zdůrazňuje, opravdu hodně zlobí.

Naše rodina žije v domě u babičky a dědy na venkově, kde pro sebe máme jedno patro. Bydlí s námi ještě pes a kočka. I když s partnerem děláme všechno pro to, aby děti měly vše potřebné, nezbývají nám finance na jejich volnočasové aktivity.

Vojtíšek teď sní o letním táboře. Minecraftový tábor ho láká nejvíce, už týdny nemluví o ničem jiném. Pokud se nám podaří sehnat dostatek peněz na zaplacení tábora, Vojtíškovi se splní jeden velký sen. Získá nové kamarády a zažije spoustu nových dobrodružství. A hodně dlouho bude mít na co vzpomínat.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě