Letní tábor pro Amálku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

letní tábor Piháček

Obrázek daru
Mgr. Svatava Poulson
Patron příběhu

Mgr. Svatava Poulson

rodinná přítelkyně

Komentář patrona

Amálka je spolužačka mého syna na základní škole. Žije se svojí babičkou, která ji má v pěstounské péči. Vím, že se babička snaží vnučce vynahradit absenci rodičů, nemá to však snadné. Hospodaří jen s omezenými finančními prostředky, proto jsem jí doporučila projekt Patron dětí, který jí nyní může pomoci s úhradou letního tábora.

Společně jsme vybrali
celou částku 3,800 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Babička vypráví příběh své Amálky

Jsem babičkou jedenáctileté Amálky, kterou mám od jejích 18 měsíců v pěstounské péči. Její rodiče jsou drogově závislí a nechtějí se o ni starat. Situace pro mě není jednoduchá, neboť jsem vdova, mám však skvělou rodinu, která mi v těžkých chvílích vždy pomůže.

Amálka je moc šikovná a dělá mi jen radost. Každý den se jí snažím vynahradit smutný fakt, že není se svými rodiči. Ačkoliv byla velmi malá, když zažila ošklivé chvíle, nese si následky stále s sebou. Je to ale moje zlatíčko a já bych jí ráda dopřála letní tábor, na který se moc těší, bohužel to však není v mých finančních možnostech. A tak vás prosím o pomoc. Tábor ve společnosti kamarádů by pro ni byl odměnou, kterou si zaslouží.

P. S. Jméno vnučky v příběhu není skutečné, náš příběh ale skutečný je.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě