Letní tábor pro Davídka

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

letní tábor v Krkonoších

Obrázek daru
Bc. Tereza Saifrtová
Patron příběhu

Bc. Tereza Saifrtová

sociální pracovnice

Komentář patrona

S rodinou spolupracuji jako sociální pracovnice od roku 2015 v rámci Sociálně aktivizačních služeb pro rodiny s dětmi. Rodině se snažím pomoci v těžké životní situaci a snažím se ji podpořit v jednotlivých krocích směřujících k její celkové spokojenosti. David žije se svými třemi sourozenci a rodiči v městském bytě. Matka se momentálně léčí ze závislosti na alkoholu, často se tedy stává, že se rodiče hádají a děti tomu musí přihlížet. Díky táboru by se Davídek dostal do jiného prostředí, přišel na jiné myšlenky a našel si nové kamarády. A pokud by se podařilo vybrat peníze i pro jeho brášku Dana, mohli by jet na tábor spolu.

Společně jsme vybrali
celou částku 3,180 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh, jak ho napsal osud

Jedenáctiletý Davídek rád tráví čas se svým starším bráškou. Jsou spolu hodně venku, jezdí na kole a běhají. Pomáhají také rodičům s péčí o další dva sourozence.

Davídek bydlí se svými rodiči a třemi sourozenci v městském bytě 3+1. Tatínek pracuje, ale protože živí celou rodinu z jednoho platu, na spoustu věcí peníze nezbývají. Maminka nyní nastoupila do zaměstnání, takže všichni doufají, že se snad budou mít finančně lépe.

Rodina bohužel nemůže Davídkovi zaplatit letní tábor, na který by rád jel. Pomozme mu proto my. Dejme mu šanci strávit nějaký čas mimo domov, kde neustále poslouchá, jak se rodiče hádají. Finanční příspěvek mu umožní pobýt v přírodě, najít si nové kamarády a na chvilku si odpočinout od každodenních starostí a povinností.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě