Letní tábor pro Kristýnku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

letní tábor

Obrázek daru
Bc. Monika  Kraus
Patron příběhu

Bc. Monika Kraus

rodinná přítelkyně

Komentář patrona

Kristýnka bydlí spolu s mladším bráškou, rodiči a asistenčním pejskem Elviskem. Tatínek má roztroušenou sklerózu, kvůli které je na invalidním vozíku. Dnes už se sám ani nenají, proto o něj celý den pečuje Kristýnčina maminka. Maminka i tatínek pobírají invalidní důchod, to jim však stačí jen na úhradu toho nejnutnějšího. Kristýnka by ale ráda jela na letní tábor, na který se moc těší. A protože jí rodiče chtějí tábor dopřát, rozhodli se požádat o pomoc Patrona dětí. Pojďme jim společně pomoci!

Společně jsme vybrali
celou částku 3,300 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh Kristýnky, která má nemocného tatínka

Devítiletá Kristýnka to nemá v životě zrovna snadné. Její tatínek je na vozíku, kam ho upoutala roztroušená skleróza. Sám toho už moc nezvládne, proto se o něj celý den stará maminka. Protože je tatínek zcela závislý na její péči, nemá maminka na Kristýnku a jejího téměř sedmiletého brášku moc času. Mrzí ji to, ale v tuto chvíli se s tím nedá nic dělat.

Fakt, že je tatínek v invalidním důchodu a maminka kvůli péči o něj nemůže pracovat, se samozřejmě odráží i na finanční situaci rodiny. Rodiče svým dětem nemohou dopřát žádné volnočasové aktivity, tábory ani výlety. Hrozí tak, že děti budou celé léto doma a nikam se podívají.

Kristýnka je ale hyperaktivní děvče a sedět dva měsíce v pokojíčku si snad ani neumí představit. Ráda by odjela na tábor, kde by se mohla pořádně vyřádit a zažít něco nového. Zaměstnala by svoji hlavu a na chvíli třeba zapomněla na to, jak moc nemocný její tatínek je.

Pomozme jejím rodičům s úhradou tábora, který pro Kristýnku představuje jedinou možnost, jak se v létě někam podívat.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě