Letní tábor pro Marušku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

letní tábor

Obrázek daru
Anna  Melníková
Patron příběhu

Anna Melníková

sociální pracovnice

Komentář patrona

Jsem sociální pracovnice a s rodinou se potkávám již třetím rokem. S maminkou spolupracujeme na finančním zajištění rodiny. Maminka bydlí s Maruškou a jejím bráškou v podnájemní bytě, o své děti se stará řádně a s láskou. Maruška má ještě dva starší brášky, kteří s nimi nežijí, maminka na ně ale pravidelně platí výživné. Maminka chodí do práce, její příjem je však velmi nízký a musí být dorovnáván dávkami hmotné nouze. Momentálně je navíc už dva měsíce na nemocenské, takže jí nezbývají peníze na letní tábor, kterého by se Maruška ráda zúčastnila.

Společně jsme vybrali
celou částku 2,000 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh Marušky, která sní o letním táborovém dobrodružství

Osmiletá Maruška je hodné a přátelské děvče, které nezištně pomáhá těm, kteří pomoc potřebují. Baví ji sporty všeho druhu, v poslední době však vyhrává tanec. Bydlí s mamkou a mladším bráškou, který chodí do školky, v podnájemním bytě. Má ještě dva starší brášky, ti s nimi ale nežijí. I když maminka pracuje, její příjmy jsou velmi malé. Poslední dva měsíce je navíc v pracovní neschopnosti, což je v rodinném rozpočtu dost znát.

Maruška by si nyní moc přála odjet na letní tábor. Touží zažít to pravé letní dobrodružství a celý den běhat venku s kamarády. A dost ji láká i stezka odvahy. Bohužel, maminka jí tábor uhradit nemůže, na volnočasové aktivity dětí doma totiž nejsou peníze.

Maminka však ví, jak šikovná a obětavá Maruška je, proto se rozhodla udělat všechno pro to, aby Marušce letní tábor mohla dopřát. Požádala tak o pomoc Patrona dětí. Pomůžeme?

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě