Letní tábor pro Matěje

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

letní tábor CraftCamp; dar zajišťuje Zvědavý medvěd z.s.

Obrázek daru
Michaela  Součková
Patron příběhu

Michaela Součková

rodinná přítelkyně

Komentář patrona

Matěj je syn mojí dobré kamarádky, se kterou se znám už léta. Matěje občas hlídám a někdy spolu vyrazíme i na výlet. Zná mě jako svou tetu. Matěj by si moc přál jet na tábor, na který však jeho maminka nemá peníze. Ta dělá všechno pro to, aby se měl její syn co nejlépe, Matěj rozhodně nestrádá, na některé věci jí ale peníze nezbývají. A protože chce Matějovi jeho velké přání splnit, obrátila se s žádostí o pomoc na Patrona dětí.

Společně jsme vybrali
celou částku 7,048 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh svého syna Matěje

Jedenáctiletý Matěj je úžasný kluk, který miluje hru Minecraft. Poprvé si ji zahrál v sedmi letech a pořád ho to baví. Už vloni mě prosil, abych mu dovolila jet na CraftCamp, což je tábor věnovaný motivům této hry. Bohužel to bylo nad moje finanční možnosti. Letos jsem se ale rozhodla, že udělám všechno pro to, aby se Matěj tohoto táboru mohl zúčastnit.

S Matějem máme jenom jeden druhého. Snažím se, aby mu nic nechybělo, ale někdy je to těžké. Matěj se potýká s řadou zdravotních potíží. Trápí ho bronchitida a četné alergie, na které mu pomáhá mořský vzduch. Každý rok se proto snažím ušetřit dostatek peněz, abych ho mohla ve spolupráci s Mořským koníkem poslat na ozdravný pobyt. Matěj má také diagnostikované ADHD a poruchu pozornosti, s čímž mu hodně pomáhá sport. Rád plave, ale v podstatě ho baví všechny sporty, u kterých může vybít přebytečnou energii.

Ze svého platu jsem schopná uhradit vše potřebné a našetřit na ozdravný pobyt u moře. Na CraftCamp, který je Matějovým velkým snem, ale naspořit nedokážu. Proto jsem se rozhodla zkusit své štěstí a požádat o pomoc vás. Moc bych si přála, aby Matěj alespoň jednou tábor svých snů zažil, sama to však zrealizovat nedokážu.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě