Letní tábor pro Míšu a Niki

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

letní tábor pro 2 děti

Obrázek daru
Ondřej  Klimt
Patron příběhu

Ondřej Klimt

rodinný přítel

Komentář patrona

Míšu a Niki znám díky jejich mamince, se kterou se potkávám v práci. Niki navíc hraje stejně jako můj syn fotbal, a tak se občas vidíme i ve volném čase na zápasech. Maminka děvčat je spolehlivá, pracovitá, svědomitá a v kolektivu svých kolegů oblíbená. Protože ale otec jejích dcer neplatí alimenty a ona je na vše sama, finančně na tom není nejlépe. Nemůže si tak dovolit uhradit holkám letní tábor. Proto se s mojí podporou obrátila na Patrona dětí.

Společně jsme vybrali
celou částku 7,600 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh svých dcer, které si přejí zažít opravdové prázdninové dobrodružství

Jsem maminkou dvou slečen, jedenáctileté Míši a devítileté Niki, které si přejí zažít dobrodružství v podobě letního tábora. Před koncem školního roku je to nejen u nás doma, ale hlavně ve škole téma číslo jedna. Děti se předhánějí v tom, kdo kam pojede, jen moje holky vědí, že tábor letos nejspíš nevyjde. Nacházím se totiž v situaci, kdy jim ho nemůžu zaplatit.

O holky se už čtvrtým rokem starám sama. S jejich tatínkem jsme rozvedení a myslím, že se s tím děvčata dodnes vyrovnávají. Míša i Niki jsou moc hodné a rády spolu tráví čas. To u spousty sester není samozřejmostí. Starší Míša má moc ráda děti a hodně mi pomáhá v domácnosti. Když může, tak zpívá, trošku se ale trápí ve škole. Navštěvuje pedagogicko-psychologickou poradnu a doma se spolu hodně učíme. Mladší Niki je zase nesmírně energická a hraje fotbal za Duklu. Je klidná, introvertní a ráda maluje.

Holky jsou skromné, moc toho po mně nechtějí. Vím však, že o letní tábor opravdu stojí. I když ale pracuji, po zaplacení všech nutných výdajů spojených s bydlením, jídlem a školou mi žádné peníze nezbývají. Bývalý manžel navíc dlouhodobě neplatí alimenty, takže jsem na to sama. Proto vás moc prosím o pomoc. Věřím, že tábor holkám pomůže osamostatnit se a naučit se něčemu novému. A v září ve škole budou mít konečně o čem vyprávět.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě