společně za lepší
dětství

Znáte dítě, které potřebuje pomoci?
Přidejte jeho příběh.

+
Moje zóna

Letní tábor pro Míšu a Niki

Zpětná vazba

Letos máme prázdniny s táborem!

Krásný den, jménem Miši a Nikolky i projektu Patron dětí bychom Vám rádi ještě jednou poděkovali za Váš finanční dar na pomoc příběhu: Letní tábor pro Míšu a Niki Míša a Nikolka toužily v létě zažít opravdový tábor.

Číst dále ⟶
Přispívali jste na

letní tábor pro 2 děti

Ondřej  Klimt
Patron příběhu

Ondřej Klimt

rodinný přítel

Komentář patrona

Míšu a Niki znám díky jejich mamince, se kterou se potkávám v práci. Niki navíc hraje stejně jako můj syn fotbal, a tak se občas vidíme i ve volném čase na zápasech. Maminka děvčat je spolehlivá, pracovitá, svědomitá a v kolektivu svých kolegů oblíbená. Protože ale otec jejích dcer neplatí alimenty a ona je na vše sama, finančně na tom není nejlépe. Nemůže si tak dovolit uhradit holkám letní tábor. Proto se s mojí podporou obrátila na Patrona dětí.

Společně jsme vybrali
celou částku 7,600 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh svých dcer, které si přejí zažít opravdové prázdninové dobrodružství

Jsem maminkou dvou slečen, jedenáctileté Míši a devítileté Niki, které si přejí zažít dobrodružství v podobě letního tábora. Před koncem školního roku je to nejen u nás doma, ale hlavně ve škole téma číslo jedna. Děti se předhánějí v tom, kdo kam pojede, jen moje holky vědí, že tábor letos nejspíš nevyjde. Nacházím se totiž v situaci, kdy jim ho nemůžu zaplatit.

O holky se už čtvrtým rokem starám sama. S jejich tatínkem jsme rozvedení a myslím, že se s tím děvčata dodnes vyrovnávají. Míša i Niki jsou moc hodné a rády spolu tráví čas. To u spousty sester není samozřejmostí. Starší Míša má moc ráda děti a hodně mi pomáhá v domácnosti. Když může, tak zpívá, trošku se ale trápí ve škole. Navštěvuje pedagogicko-psychologickou poradnu a doma se spolu hodně učíme. Mladší Niki je zase nesmírně energická a hraje fotbal za Duklu. Je klidná, introvertní a ráda maluje.

Holky jsou skromné, moc toho po mně nechtějí. Vím však, že o letní tábor opravdu stojí. I když ale pracuji, po zaplacení všech nutných výdajů spojených s bydlením, jídlem a školou mi žádné peníze nezbývají. Bývalý manžel navíc dlouhodobě neplatí alimenty, takže jsem na to sama. Proto vás moc prosím o pomoc. Věřím, že tábor holkám pomůže osamostatnit se a naučit se něčemu novému. A v září ve škole budou mít konečně o čem vyprávět.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
z částky, kterou darujete.

Vždy vám pošleme zprávu, až dar předáme dítěti.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Volný čas
Zbývá 11 dní
Kroužky pro šikovnou Anetku
520 Kč
Cílová částka 3,520 Kč
Podpořit příběh
Volný čas
Zbývá 17 dní
Volný čas
Zbývá 21 dní