společně za
lepší dětství

Otevřít menu Zavřít menu

Letní tábor pro neposedného Shauna

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

letní tábor

Obrázek daru
Marek  Rada
Patron příběhu

Marek Rada

rodinný přítel

Komentář patrona

S Shaunem a jeho rodinou se známe velmi dobře. Často se navštěvujeme a občas si společně chodíme zahrát fotbal. Shaun je aktivní kluk, který je pořád v pohybu. Jeho maminka by si teď moc přála, aby v létě odjel na letní tábor. Nikam jinam se totiž o prázdninách pravděpodobně nepodívá. Problém je však v tom, že na úhradu tábora nejsou v rodinném rozpočtu peníze, proto jsem se rozhodl rodinu podpořit a stát se patronem Shaunova příběhu. Věřím, že společně Shaunovi můžeme pomoci, a tím mu dopřát hezky strávený čas mezi dětmi.

Společně jsme vybrali
celou částku 4,000 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh svého syna, kterého s jeho dvěma sourozenci vychovává sama

Šestiletý Shaun je aktivní kluk, který chvilku neposedí. Pořád někde pobíhá, ani u jídla nevydrží sedět v klidu. Rád jezdí na koloběžce, chodí ven s bráškou nebo si hraje s legem. Původně jsem si myslela, že by už mohl jít do školy, nakonec ale dostal odklad. Ještě je hodně hravý a ve škole by se zatím nedokázal příliš soustředit.

Protože se blíží prázdniny, ráda bych mu dopřála dobrodružství v podobě letního tábora. Užil by si tam spoustu legrace, soutěží, her a koupání. Na tábor by jel se starším bráškou Aleškem a věřím, že by si to spolu moc užili. Protože se ale sama starám o 3 děti, nemůžu si výdaj v podobě letního tábora dovolit. A proto prosím o pomoc vás.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě