Letní tábor pro neposedného Shauna

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

letní tábor

Obrázek daru
Marek  Rada
Patron příběhu

Marek Rada

rodinný přítel

Komentář patrona

S Shaunem a jeho rodinou se známe velmi dobře. Často se navštěvujeme a občas si společně chodíme zahrát fotbal. Shaun je aktivní kluk, který je pořád v pohybu. Jeho maminka by si teď moc přála, aby v létě odjel na letní tábor. Nikam jinam se totiž o prázdninách pravděpodobně nepodívá. Problém je však v tom, že na úhradu tábora nejsou v rodinném rozpočtu peníze, proto jsem se rozhodl rodinu podpořit a stát se patronem Shaunova příběhu. Věřím, že společně Shaunovi můžeme pomoci, a tím mu dopřát hezky strávený čas mezi dětmi.

Společně jsme vybrali
celou částku 4,000 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh svého syna, kterého s jeho dvěma sourozenci vychovává sama

Šestiletý Shaun je aktivní kluk, který chvilku neposedí. Pořád někde pobíhá, ani u jídla nevydrží sedět v klidu. Rád jezdí na koloběžce, chodí ven s bráškou nebo si hraje s legem. Původně jsem si myslela, že by už mohl jít do školy, nakonec ale dostal odklad. Ještě je hodně hravý a ve škole by se zatím nedokázal příliš soustředit.

Protože se blíží prázdniny, ráda bych mu dopřála dobrodružství v podobě letního tábora. Užil by si tam spoustu legrace, soutěží, her a koupání. Na tábor by jel se starším bráškou Aleškem a věřím, že by si to spolu moc užili. Protože se ale sama starám o 3 děti, nemůžu si výdaj v podobě letního tábora dovolit. A proto prosím o pomoc vás.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě