Letní tábor pro Noemi a Sáru

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

letní tábor pro 2 děti

Obrázek daru
Mgr. Alena  Ešlerová
Patron příběhu

Mgr. Alena Ešlerová

rodinná přítelkyně

Komentář patrona

S maminkou děvčat se znám už spoustu let, jsme velmi dobré kamarádky. Noemi má moc ráda hudbu, tanec a kreslení. Sára s ní zálibu v kreslení i hudbě sdílí a k tomu se ráda stará o svoje morčátko. Obě děvčata velmi dobře prospívají ve škole, jsou učenlivá a zajímá je řada věcí. Jejich rodiče jsou rozvedeni, s tatínkem se ale pravidelně vídají a alimenty také dostávají. Maminka by svým dcerkám snesla modré z nebe, kdyby mohla. Trápí ji tak, že i když pracuje a tatínek dětí finančně vypomáhá, nemůže teď děvčatům dopřát zážitek v podobě letního tábora. Noemi a Sára však nemluví o ničem jiném a společný tábor je jejich velkým snem. Proto se maminka obrátila na Patrona dětí. Věřím, že jí společně dokážeme pomoci.

Společně jsme vybrali
celou částku 3,800 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh svých nejmladších dcer

Dvanáctiletá Noemi a desetiletá Sára jsou mé nejmladší dcerky. Mají ještě dvě starší sestry, patnáctiletou Elišku a sedmnáctiletou Káťu. Noemi je bystré, pracovité a aktivní děvče, které se nebojí dávat najevo své emoce. Krásně maluje, nádherně zpívá a vyžívá se v různých sportovních aktivitách. Pokračuje také ve stopách svých starších sester a stejně jako ony studuje v matematické třídě. Sára je oproti ní klidná až flegmatická pohodářka. Na svůj věk je velmi starostlivá a ráda se věnuje mladším dětem. Svojí laskavostí a věčně upovídanou pusou si každého hned získá. I když jsou holky každá jiná, mají se moc rády a často usínají v objetí.

Ráda bych jim dopřála vše, co si přejí a po čem touží, bohužel to ale není v mých finančních možnostech. S jejich tatínkem jsme od roku 2017 rozvedeni, on se ale s děvčaty vídá a výživné mi také posílá.

Noemi a Sára by rády v létě odjely na tábor, kam se moc těší. Naučí se tam respektovat přírodu a žít v souladu s ní, poznají nové kamarády. Bohužel, ani s pomocí tatínka nejsem schopná jim tábor zaplatit. A proto vás moc prosím o pomoc. Pro holky je to jediná možnost, jak v létě zažít nějaké dobrodružství.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě