Letní tábor pro Oliverka

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

letní dětský tábor

Obrázek daru
Mgr. Marie  Nováčková
Patron příběhu

Mgr. Marie Nováčková

pracovnice OSPOD

Komentář patrona

Osmiletý Oliverek vyrůstá se svým starším bratrem u prababičky. Chlapce nejprve opustila matka a byli svěřeni do péče otce. Ten je ale aktuálně ve výkonu trestu odnětí svobody, takže výchovu a péči o děti zajišťuje prababička. Svým pravnukům se snaží zajistit bezpečný a klidný domov, její finanční možnosti jsou však velmi omezené. Pobírá totiž pouze starobní důchod, který stačí pokrýt jen základní výdaje. Na volnočasové aktivity dětí jí peníze nezbývají. Věří však, že se díky Patronovi dětí podaří vybrat dostatek peněz na letní tábor, o kterém Oliverek mluví již několik měsíců.

Společně jsme vybrali
celou částku 4,800 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh Oliverka, kterého vychovává prababička

Když bylo malému Oliverkovi 5 let, jeho i staršího brášku opustila jejich maminka. Péče o ně zůstala na tatínkovi, bohužel ale ne nadlouho. Tatínek totiž záhy putoval do vězení a Oliverka a jeho brášky se ujala jejich prababička. Ta se jim snaží maximálně věnovat a dopřát jim vše, co potřebují, často to ale není v jejích finančních možnostech. Její jediný příjem totiž tvoří starobní důchod, který vystačí jen tak tak na pokrytí základních potřeb.

Když proto dnes osmiletý Oliverek přišel domů s tím, že by rád odjel na letní tábor, předem tušil, že to nejspíš nevyjde. Protože mu ale chce prababička dopřát alespoň nějaké to letní dobrodružství, začala se pídit po možnostech, jak peníze na letní tábor sehnat. Při svém průzkumu narazila na Patrona dětí a rozhodla se požádat o finanční podporu. Pomůžeme?

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě