Letní tábor pro Patrika a Káju

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

letní tábor pro 2 děti

Obrázek daru
Marcela  Slováková
Patron příběhu

Marcela Slováková

rodinná přítelkyně

Komentář patrona

Karel a Patrik jsou děti mé kamarádky. Jsou to skromní chlapci, kteří jsou vděční i za málo. Teď by spolu chtěli vyrazit na tábor, rodina ale na jeho úhradu nemá peníze. Rodiče pracují, kvůli dluhům, které poctivě splácí, však žijí od výplaty k výplatě. Svým dětem ale dávají spoustu lásky a snaží se, aby byly šťastné. Já se jim také snažím pomáhat, a to třeba tím, že dávám klukům nějaké oblečení. Finančně je bohužel podpořit nemohu. Kluci si tábor zaslouží, tak jim pojďme, prosím, společně pomoci.

Společně jsme vybrali
celou částku 9,540 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Dvojčata by spolu ráda jela na tábor

Patrik a Kája jsou pohodová dvojčata, která spolu tráví hodně času. Kája je velký sportovec a miluje fotbal. Patrik by se taky rád věnoval nějakému sportu, kvůli srdeční vadě ale tráví více času u lékaře než na hřišti.

Kluci se teď nadchli myšlenkou, že by spolu odjeli na letní tábor. Rodiče pracují, maminka má dokonce dvě zaměstnání, kvůli dluhům, které splácejí, ale tábor zaplatit nezvládnou. Maminka i tatínek vyrostli v dětském domově, takže se nemohou spolehnout na pomoc babiček a dědečků. Pojďme jim proto společně pomoci a dejme klukům šanci zažít nezapomenutelné léto.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě