Letní tábor pro sportovce Kubíka

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

letní tábor

Obrázek daru
Bohuslava  Stárková
Patron příběhu

Bohuslava Stárková

rodinná přítelkyně

Komentář patrona

Kubíka znám od narození, s jeho maminkou se přátelíme již spoustu let. Kubík je skvělý kluk, nadšený sportovec a rugbista. V tomto školním roce se dokonce dostal do sportovní třídy na nové základní škole, kde se mu moc líbí. Kuba žije sám s maminkou a jejich finanční situace není dobrá. Maminka se mu snaží během školního roku finančně zajistit všechny jeho sportovní aktivity, jenže jako každý rok, blíží se letní prázdniny a zařídit pro Kubu tábor, na který by opravdu rád jel, je nad její finanční možnosti. Proto jsem se rozhodla stát patronkou Kubova příběhu a poprosit vás o příspěvek na tábor.

Společně jsme vybrali
celou částku 5,200 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka samoživitelka vypráví příběh svého synka

Dvanáctiletý Kubík je velký sportovec. Hraje rugby a účastní se turnajů, a to i těch zahraničních. Jeho druhou velkou vášní je parkour. Ve škole chodí do kroužku a už dvakrát byl o letních prázdninách na ZOHIR Campu, což je parkourový tábor pro děti. Poslední den měly děti vystoupení, a když jsem viděla, co všechno se Kubík za týden naučil a jak šťastný při tom byl, byla jsem na něj moc pyšná.

Letos by Kubík rád vyrazil na klasický tábor pod stan, kam se chystá řada jeho kamarádů. Chtěl by se naučit morseovku, jíst z ešusu a zažít noční bojovku. Bohužel se nyní nacházím v situaci, kdy mu letní tábor nemůžu dopřát. O syna se totiž starám sama. Otec se s Kubíkem moc nestýká, výživné ale hradí.

Když jsem se však dozvěděla o Patronovi dětí, svitla mi naděje, že se Kuba letního tábora dočká. Pomůžete mi udělat mého syna šťastným?

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě