společně za lepší dětství

Znáte dítě, které potřebuje pomoci?
Přidejte jeho příběh.

+

Letní tábor pro Valérii

Přispět můžete na

letní tábor

Mgr. Jitka  Ottová
Patron příběhu

Mgr. Jitka Ottová

učitelka

Komentář patrona

Valérku znám už od 1. třídy. Navštěvuje totiž školu, kde působím jako učitelka. Valérka je veselá, skromná a zodpovědná dívka, která ráda hraje na flétnu a housle a zpívá ve školním sboru. Vyrůstá se dvěma sestrami a maminkou, která je na své děti sama. Maminka sice pracuje, po zaplacení výdajů spojených s bydlením a potravinami jí však mnoho peněz nezbývá. I přesto se jí čas od času podaří děvčatům uhradit nějakou tu volnočasovou aktivitu. Nyní by ráda dala Valérce možnost odjet na letní tábor, protože na to však nemá dostatek peněz, rozhodla se s mojí podporou požádat o příspěvek Patrona dětí.

Vybráno 200 Kč
Zbývá 24 dní
Cílová částka 4,180 Kč
Chci darovat

Na pomoc dětem putuje vždy 100 % z částky, kterou darujete. Platba proběhne jednorázově.

Sdílet příběh:

Maminka samoživitelka napsala příběh svojí dcerky Valérky

Desetiletá Valérie je moje samotářská a parádivá holčička, která má ráda svůj klid a prostor pro sebe. Ten jí však často narušují její dvě sestřičky. Někdy ji celé hodiny přesvědčují, aby si s nimi šla zajezdit na kole. Valérce se většinou nechce, když se ale holkám podaří ji přemluvit, skvěle si to nakonec užije. Valérku moc baví hra na flétnu a housle, proto už 4. rokem chodí do hudební třídy. A protože i ráda zpívá, chodí do sboru, se kterým jezdí po soutěžích. V hudbě a zpěvu se opravdu našla. V 1. pololetí chodila také do tanečního kroužku, kde se jí moc líbilo. Bohužel, 2. pololetí nevyšlo, protože jsem na úhradu kroužku neměla dostatek peněz. Valérka ale ví, že peníze zase našetřím a v září bude moci do kroužku opět naskočit.

Ráda bych jí teď splnila její velký sen, kterým je strávit nějaký čas na letním táboře. Protože se však o své dcery starám sama a jejich otec platí výživné jen sporadicky, nemohu si dovolit tábor zaplatit. Proto bych moc chtěla požádat o pomoc vás.

Valérka je šikovná a hodně mi pomáhá. Uvědomuje si, že si spoustu věcí nemůžeme dovolit, protože mi z výplaty po úhradě všeho nezbytného moc peněz nezbývá. A tak po mně vlastně ani nic nechce. Vím však, že když za ní přijdu s tím, že na tábor pojede, bude radostí bez sebe. K tomu ale potřebuji vaši pomoc.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
z částky, kterou darujete.

Vždy vám pošleme zprávu, až dar předáme dítěti.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Volný čas
Elišce na letní tábor
Zbývá měsíc
Cílová částka 5,500 Kč
Podpořit příběh
Volný čas
Letní tábor pro Míšu a Niki
Zbývá měsíc
Cílová částka 7,600 Kč
Podpořit příběh
Volný čas
Adélce na brýle a letní tábor
Zbývá měsíc
Cílová částka 6,456 Kč
Podpořit příběh