Letní zážitky pro Miriam

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

tábor; dar zajišťuje Nadační fond Klíček

Obrázek daru
Jitka Krausová
Patron příběhu

Jitka Krausová

pracovník v sociálních službách

Komentář patrona

Maminka Miriam vyhledala naši poradnu v době těhotenství a od té doby udržujeme nepravidelný kontakt. Obsahem setkání často bývá výchova dítěte. Miriam žije pouze s matkou, otec dítěte se na výchově dcery nepodílí. Matka má sice trvalé zaměstnání, ale po prodělané mozkové mrtvici je zdravotně hendikepovaná, a to ji omezuje samostatně zlepšit svou finanční situaci. Přesto se velice snaží zajistit Miriam vše, co potřebuje k dobrému rozvoji, přemýšlí o tom, co by ji bavilo, rozvíjelo a hledá možnosti, jak jí to zprostředkovat. Zaplacení tábora umožní Miriam být v dobrém prostředí po stránce fyzického, duševního i duchovního zdraví. Dostane šanci najít zde dobré morální vzory, pevné a laskavé vedení, navázat kamarádské vztahy a užít si hezké chvíle letních prázdnin.

Společně jsme vybrali
celou částku 8,000 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Nemocná maminka si pro Miriam přeje prima léto s kamarády

Jsem maminka devítileté Miriam a od svých dvanácti let se potýkám s tělesným postižením (hemiparetickým ochrnutím) jako důsledkem cévní mozkové příhody.

Dělá mi velikou radost, jak je moje Miriam šikovná a nadaná. Ráda se věnuje výtvarnému tvoření. Snažím se pro ni hledat příležitosti k rozvoji, často se však potýkám s faktem, že si různé akce a pobyty nemohu kvůli ceně dovolit. Jsem s dcerou sama, otec Miriam (78 let) bývá často nemocný, dceři se nemůže věnovat a výše alimentů bohužel nestačí k uhrazení všech potřeb.

V minulosti jsem spolu s Miriam navštívila akce a specializované tábory Nadačního fondu Klíček, který pomáhá rodinám s vážně nemocnými dětmi i rodinám v těžkých životních situacích. Ráda bych Miriam umožnila pobyt v krásném prostředí, s partou prima dětí i dospělých tak, aby mohla na chvíli zapomenout na naše potíže a užít si letošní prázdniny.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě