Lindušce na zlepšení imunity

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

imunitní přípravky (zásoba na tři měsíce)

Obrázek daru
Daniela Bendlová
Patron příběhu

Daniela Bendlová

pracovnice Úřadu městské části Praha 20

Komentář patrona

Lindičku znám již několik let. Nejprve jsem poznala její maminku, protože potřebovala pomoc. Já pracuji jako sociální pracovnice. Dozvěděla jsem se, že Lindička trpí postižením, které ji značně znevýhodňuje, ale je to velmi nadaná hudebnice s absolutním sluchem. Linda u nás vystupovala na vánočním koncertu pro pěstouny a musím říct, že její hra a nadání zasáhla mnohá srdce. Linda má ještě talentovanou sestřičku na tanec. Protože Linda bojuje s omezením a bývá často nemocná, maminka o ni pečuje a nemůže chodit do zaměstnání. Navíc je maminka s děvčaty sama, a proto rodina trpí nedostatkem financí. Maminka si musí odříkat spoustu věcí pro sebe, jen aby dopřála dívkám, mimo stravy a ošacení, i financování jejich lásky k umění, protože to sestry naplňuje. Rodina bydlí v pronájmu, a tak se nedá ani ušetřit na bydlení. Maminka má požádáno o přidělení obecního bytu, ale to je zatím v nedohlednu. Musím říct, že jsem dlouho nepotkala tak obětavou maminku, která to nemá v životě moc jednoduché a přesto se snaží alespoň maličkostí pomoci jiným. Moc se přimlouvám za finanční pomoc pro ni a moc děkuji.

Společně jsme vybrali
celou částku 23,064 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh Lindušky

Jsem samoživitelka v hmotné nouzi pečující o dvě děti ve věku 9 a 13 let.Starší dcera Linduška má diagnostikováno kombinované postižení ve 4.stupni závislosti. Dlouhodobě se léčí i s oslabenou buněčnou imunitou, musím jí kupovat drahé léky na podporu imunity. Obě děti mají nákladnou bezlepkovou a bezmléčnou dietu a další intolerance na potraviny. Otec starší dcery nefunguje a u mladší dcerky je to stejné. Nestýkají se s nimi, nezajímají se o jejich potřeby, vše je na mně. U otce starší dcery je vedena exekuce na výživné. Bydlíme v pronajatém bytě, kde je vysoké nájemné. Potřebovala jsem byt v přízemí kvůli pohyblivosti postižené dcerky a ten jediný byl volný.

Jsme teď v těžké situaci. Potřebovala bych pomoci s nákupem imunitních preparátů pro svou dceru Lindu. Proto se obracím na Patrona dětí a jeho dárce. Budu moc vděčná za všechny příspěvky.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě