společně za
lepší dětství

Otevřít menu Zavřít menu

Luboškovi na školní družinu

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

úhradu školní družiny na 10 měsíců

Obrázek daru
Bc. Klára  Pazderová
Patron příběhu

Bc. Klára Pazderová

pracovnice v sociálních službách

Komentář patrona

S rodinou Luboška pracujeme od listopadu roku 2018. Jeho maminku podporujeme při životní změně. Již zvládla spoustu cílů, které si stanovila, a my ji budeme i nadále motivovat k tomu, aby se co nejvíce osamostatnila a nepotřebovala již podporu sociální služby. Rodina bohužel není v dobré finanční situaci a veškeré příjmy maminky padnou na nájem, potraviny a hygienu. Proto se s maminkou obracíme na Patrona dětí a prosíme o pomoc s úhradou družiny pro Luboška.

Společně jsme vybrali
celou částku 1,500 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka samoživitelka vypráví příběh svého malého školáka

Jsem maminkou tří dětí, Luboška, Alexe a Moničky, o které se starám sama. Žijeme v malém pronajatém bytě a naším jediným příjmem je rodičovský příspěvek, přídavky na děti a dávky hmotné nouze. Otec chlapců se na jejich výchově nikterak nepodílí a neposílá ani výživné. Moniččin otec je ve výkonu trestu.

Sedmiletý Lubošek chodí do 1. třídy a v současné době řešíme, zda k sobě nebude mít asistenta. Má totiž diagnostikované ADHD s poruchou chování a někdy to s ním není snadné. Umí pořádně pozlobit, dovede však být i moc hodný.

Lubošek chodí do družiny, kde se mu moc líbí. Kontakt s vrstevníky mu dělá dobře, proto bych byla ráda, kdyby mohl do družiny docházet i nadále. Když ale uhradím náklady na bydlení, potraviny a základní hygienu, nezbydou mi na zaplacení družiny peníze. A tak moc prosím o pomoc vás.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě