Luboškovi na školní družinu

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

úhradu školní družiny na 10 měsíců

Obrázek daru
Bc. Klára  Pazderová
Patron příběhu

Bc. Klára Pazderová

pracovnice v sociálních službách

Komentář patrona

S rodinou Luboška pracujeme od listopadu roku 2018. Jeho maminku podporujeme při životní změně. Již zvládla spoustu cílů, které si stanovila, a my ji budeme i nadále motivovat k tomu, aby se co nejvíce osamostatnila a nepotřebovala již podporu sociální služby. Rodina bohužel není v dobré finanční situaci a veškeré příjmy maminky padnou na nájem, potraviny a hygienu. Proto se s maminkou obracíme na Patrona dětí a prosíme o pomoc s úhradou družiny pro Luboška.

Tento příběh byl bohužel zrušen. Dary se ale nikde neztratily. Podpořili jste jimi jiné dětské příběhy. Děkujeme!

Sdílet příběh:

Maminka samoživitelka vypráví příběh svého malého školáka

Jsem maminkou tří dětí, Luboška, Alexe a Moničky, o které se starám sama. Žijeme v malém pronajatém bytě a naším jediným příjmem je rodičovský příspěvek, přídavky na děti a dávky hmotné nouze. Otec chlapců se na jejich výchově nikterak nepodílí a neposílá ani výživné. Moniččin otec je ve výkonu trestu.

Sedmiletý Lubošek chodí do 1. třídy a v současné době řešíme, zda k sobě nebude mít asistenta. Má totiž diagnostikované ADHD s poruchou chování a někdy to s ním není snadné. Umí pořádně pozlobit, dovede však být i moc hodný.

Lubošek chodí do družiny, kde se mu moc líbí. Kontakt s vrstevníky mu dělá dobře, proto bych byla ráda, kdyby mohl do družiny docházet i nadále. Když ale uhradím náklady na bydlení, potraviny a základní hygienu, nezbydou mi na zaplacení družiny peníze. A tak moc prosím o pomoc vás.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě