společně za
lepší dětství

Znáte dítě, které potřebuje pomoci?
Přidejte jeho příběh.

+
Moje zóna

Lucince na novou postel

Přispívali jste na

postel s matrací; zajišťuje MAXMAX.cz

Mgr. Lenka Klíčová
Patron příběhu

Mgr. Lenka Klíčová

sociální pracovnice

Komentář patrona

Lucinku znám zhruba dva roky, kdy nás její maminka požádala o spolupráci s řešením bytové problematiky. Společně jsme postupem času kromě bytové problematiky začaly řešit i finanční, pracovní a vzdělávací problematiku. Lucinka je nejmladší v rodině - takový malý smíšek a má 3 starší sourozence - 2 bratry a jednu sestru. Ráda si kreslí, hraje na rodinu, doktorku či si jen tak povídá s kamarádkami. Rodina se z důvodu těžkého úrazu syna musela dočasně přestěhovat k prarodičům, nyní se však vrátili zpět. Současná finančí situace rodiny však není příliš dobrá, neboť otec nedávno přišel o práci. V současné době si hledá jiné zaměstnání a taktéž maminka Lucinky, avšak ta je limitována skutečností, že syna čeká další operace, kdy mu má být zpět voperována část lebeční kosti a neví, jak dlouho bude muset o syna pečovat. Rodina se o své děti stará vzorně. Rodiče se snaží svým dětem dopřát vše, co potřebují, avšak nyní si nemohou dovolit koupit nové postele. Proto žádáme Patrona dětí o pomoc.

Celou částku se bohužel nepodařilo vybrat. Nyní však usilovně pracujeme na tom, abychom mohli rodině poskytnout alespoň částečně vybranou částku. Pokud se nám řešení nepodaří najít, budou dary přesunuty na jiné příběhy. Děkujeme!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh Lucinky

Lucinka je nejmladším členem naší rodiny. Je to hodná a chytrá holčička, která si nejraději hraje s kamarádkami na maminky. Bohužel nás postihla nepříjemná situaci a dostali jsme se do finanční tísně. Partner přišel vlivem epidemie koronaviru o práci a já jsem doma, abych se mohla starat o syna, který prodělal těžký úraz hlavy. Lucinka by potřebovala novou postel, avšak peníze na ni nezbývají. Proto se s žádostí o pomoc obracíme na Patrona dětí. Budeme srdečně vděční za jakýkoliv příspěvek.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Vždy vám pošleme zprávu, až dar předáme dítěti.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě