Lucince na novou postel

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

postel s matrací; zajišťuje MAXMAX.cz

Obrázek daru
Mgr. Lenka Klíčová
Patron příběhu

Mgr. Lenka Klíčová

sociální pracovnice

Komentář patrona

Lucinku znám zhruba dva roky, kdy nás její maminka požádala o spolupráci s řešením bytové problematiky. Společně jsme postupem času kromě bytové problematiky začaly řešit i finanční, pracovní a vzdělávací problematiku. Lucinka je nejmladší v rodině - takový malý smíšek a má 3 starší sourozence - 2 bratry a jednu sestru. Ráda si kreslí, hraje na rodinu, doktorku či si jen tak povídá s kamarádkami. Rodina se z důvodu těžkého úrazu syna musela dočasně přestěhovat k prarodičům, nyní se však vrátili zpět. Současná finančí situace rodiny však není příliš dobrá, neboť otec nedávno přišel o práci. V současné době si hledá jiné zaměstnání a taktéž maminka Lucinky, avšak ta je limitována skutečností, že syna čeká další operace, kdy mu má být zpět voperována část lebeční kosti a neví, jak dlouho bude muset o syna pečovat. Rodina se o své děti stará vzorně. Rodiče se snaží svým dětem dopřát vše, co potřebují, avšak nyní si nemohou dovolit koupit nové postele. Proto žádáme Patrona dětí o pomoc.

Celou částku se bohužel nepodařilo vybrat. Dary se ale nikde neztratily, podpořili jste jimi jiné dětské příběhy. Děkujeme!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh Lucinky

Lucinka je nejmladším členem naší rodiny. Je to hodná a chytrá holčička, která si nejraději hraje s kamarádkami na maminky. Bohužel nás postihla nepříjemná situaci a dostali jsme se do finanční tísně. Partner přišel vlivem epidemie koronaviru o práci a já jsem doma, abych se mohla starat o syna, který prodělal těžký úraz hlavy. Lucinka by potřebovala novou postel, avšak peníze na ni nezbývají. Proto se s žádostí o pomoc obracíme na Patrona dětí. Budeme srdečně vděční za jakýkoliv příspěvek.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě