Lukáškovi na fotbalové soustředění

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

fotbalové soustředění

Obrázek daru
Bc. Veronika  Tichá
Patron příběhu

Bc. Veronika Tichá

sociální pracovnice

Komentář patrona

Lukáška znám již dlouho. Jeho rodina totiž spolupracuje s naší organizací Služba pro rodinu a dítě. Lukášek žije v úplné rodině se čtyřmi sourozenci. Rodiče chodí do práce, po zaplacení nájemného a všech dalších poplatků jim však nezbývají peníze na financování volnočasových aktivit dětí. Nám se ale podařilo Lukáškovi zajistit kroužek fotbalu, kde se nemusí hradit členské příspěvky. Na fotbale se mu moc daří a výrazně se zlepšilo i jeho chování. Fotbalový klub se v létě chystá na soustředění do Maďarska, rodiče však nemají dost peněz na jeho úhradu. Lukášek by však na soustředění moc rád jel a podle mě si to velmi zaslouží. Pojďme mu proto pomoci.

Společně jsme vybrali
celou částku 3,500 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh Lukáška, který nadevše miluje fotbal

Jedenáctiletý Lukášek je prima kluk, který se snaží dělat svým rodičům radost. Ze školy nosí hezké známky, věnuje se svým mladším sourozencům a je na něj spolehnutí. Má však přehršel energie, se kterou si někdy neví rady. Lukášek totiž žije s ADHD. Naštěstí ale objevil fotbal, který ho moc baví a při němž se může vyřádit. Jeho fotbalový klub se navíc v létě chystá na fotbalové soustředění do Maďarska, zatím to ale vypadá tak, že Lukášek nikam nepojede.

Lukášek má 4 sourozence a společně s rodiči bydlí v sociálním bytě. Maminka i tatínek pracují, splácí však dluhy z minulosti, a tak jim po strhnutí splátky a úhradě nákladů na bydlení, potraviny, školu a školku moc peněz nezůstane. Protože ale chtějí svého syna podporovat v tom, co má nejraději, rozhodli se požádat o příspěvek na soustředění Patrona dětí. Pomůžeme?

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě