společně za lepší dětství

Znáte dítě, které potřebuje pomoci?
Přidejte jeho příběh.

+

Lukáškovi na letní tábor plný dobrodružství

Přispět můžete na

pobytový letní tábor

Zuzana  Petrová, DiS.
Patron příběhu

Zuzana Petrová, DiS.

sociální pracovnice

Komentář patrona

S Lukáškem a jeho maminkou pracuji jako sociální pracovnice již delší dobu. Většinou jsme v kontaktu tak jednou týdně. Naše služba Sociální asistence také pořádá různé akce a výlety pro děti, kterých se Lukášek rád zúčastňuje. Lukášek žije jen s maminkou, která je samoživitelka. Před nimi jsou nyní letní prázdniny, které stráví maminka v práci. Volno si vzít nemůže, takže řeší, jak to udělat, aby nebyl Lukášek sám doma. Velkou pomocí by pro ni byl letní tábor, který by jejímu synkovi zaručil 14 dní plných her a dobrodružství. Ona by navíc mohla chodit do zaměstnání bez výčitek, že na ni čeká sám doma. Protože ale nemá na úhradu tábora dostatek peněz, rozhodla se požádat o pomoc Patrona dětí. Pojďme jí společně pomoci.

Vybráno 0 Kč
Zbývá 15 dní
Cílová částka 3,990 Kč
Chci darovat

Na pomoc dětem putuje vždy 100 % z částky, kterou darujete. Platba proběhne jednorázově.

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh Lukáška, o kterého se stará sama

Sedmiletý Lukášek chodí do přípravné třídy základní školy a už se moc těší na prázdniny. Má rád kolektivní sporty, které si umí opravdu užít. Nejvíc ho baví míčové hry, jízda na koloběžce a na kole. Moc rád by si teď vyzkoušel opravdový letní tábor, v rodinném rozpočtu na to ale nemáme peníze.

S Lukáškem žijeme jen spolu a s příchodem prázdnin mi vyvstává problém, jak pro něj zajistit hlídání. Já si dovolenou vzít nemůžu a sám doma zůstat nemůže. I když pracuji na plný úvazek, nemohu si dovolit mu zaplatit letní tábor, natož nějakou chůvu. Proto moc prosím o pomoc vás. Díky letnímu táboru získá na 14 dní program plný her a výletů s dětmi, v jejichž společnosti je moc rád. Budu vám vděčná za jakýkoli příspěvek.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
z částky, kterou darujete.

Vždy vám pošleme zprávu, až dar předáme dítěti.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Volný čas
Letní ozdravný pobyt pro Marušku
Zbývá měsíc
Cílová částka 6,000 Kč
Podpořit příběh
Volný čas
Ozdravný tábor pro veselou Míšu
Zbývá měsíc
Cílová částka 6,000 Kč
Podpořit příběh