Lyžák pro Míšu

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

povinný lyžařský výcvik v rámci základní školy

Obrázek daru
Miloslav  Mach
Patron příběhu

Miloslav Mach

rodinný přítel

Komentář patrona

Míšovu rodinu znám už dlouho, jsme dobří přátelé. Míšu a jeho brášku jsem bral na ryby, snažil jsem se jim v jejich obtížné situaci pomáhat, jak jen to šlo. A protože jim chci pomáhat i nadále, rozhodl jsem se stát patronem jejich příběhu. Míšu čeká lyžařský kurz, který je povinný. Maminka na to ale nemá peníze. Proto bych chtěl poprosit o pomoc a podporu pro tuto rodinu. Míša je citlivý a kamarádský kluk, který si naši pomoc zaslouží.

Společně jsme vybrali
celou částku 4,850 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Míšova rodina si prošla domácím násilím a tohle je jejich příběh

Jsem matka samoživitelka a mám 4 děti. S Míšou (12 let) a jeho sourozenci žijeme na malém městě, kde jsme poznali spoustu skvělých lidí. Míša s bráškou Honzíkem (10) chodí hrát florbal a oba si to moc užívají. Našli si také hodně nových kamarádů. Úsměvy na jejich tvářích tak vidím častěji než kdy dřív.

Náš příběh se začal psát v roce 2016, kdy byl můj manžel obviněn z domácího násilí a týrání dětí. Psychicky i fyzicky týral mě a našeho nejstaršího syna Dominika. Mně způsobil zlomeninu očnice a čelisti. Dominik si také odnesl četná zranění a to nejen na těle, ale především na duši. Manžela za to odsoudili k devíti letům výkonu trestu.

S dětmi jsem prošla třemi azylovými domy, Míša s Honzíkem také strávili 6 měsíců v Klokánku. Naštěstí jsem kluky získala zpátky a naše rodina je zase pohromadě.

Moc bych si přála, aby mohl Míša jet na lyžařský výcvik, který je navíc v rámci školy povinný. Bohužel na něj ale nemám peníze, proto jsem se obrátila s žádostí o pomoc na vás. Mé pracovní možnosti jsou dost omezené, a to kvůli mému zdravotnímu stavu (léčím se s cukrovkou 2. typu), a pak také kvůli péči o dceru Verunku, která je těžce postižená. Skloubit práci s péčí o ni a kluky je celkem náročné. Manžel na děti samozřejmě nic nepřispívá, proto budu vděčná za jakýkoli příspěvek.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě