společně za lepší dětství

Znáte dítě, které potřebuje pomoci?
Přidejte jeho příběh.

+

Lyžák pro Míšu

Přispívali jste na

povinný lyžařský výcvik v rámci základní školy

Miloslav  Mach
Patron příběhu

Miloslav Mach

rodinný přítel

Komentář patrona

Míšovu rodinu znám už dlouho, jsme dobří přátelé. Míšu a jeho brášku jsem bral na ryby, snažil jsem se jim v jejich obtížné situaci pomáhat, jak jen to šlo. A protože jim chci pomáhat i nadále, rozhodl jsem se stát patronem jejich příběhu. Míšu čeká lyžařský kurz, který je povinný. Maminka na to ale nemá peníze. Proto bych chtěl poprosit o pomoc a podporu pro tuto rodinu. Míša je citlivý a kamarádský kluk, který si naši pomoc zaslouží.

Společně jsme vybrali
celou částku 4,850 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Míšova rodina si prošla domácím násilím a tohle je jejich příběh

Jsem matka samoživitelka a mám 4 děti. S Míšou (12 let) a jeho sourozenci žijeme na malém městě, kde jsme poznali spoustu skvělých lidí. Míša s bráškou Honzíkem (10) chodí hrát florbal a oba si to moc užívají. Našli si také hodně nových kamarádů. Úsměvy na jejich tvářích tak vidím častěji než kdy dřív.

Náš příběh se začal psát v roce 2016, kdy byl můj manžel obviněn z domácího násilí a týrání dětí. Psychicky i fyzicky týral mě a našeho nejstaršího syna Dominika. Mně způsobil zlomeninu očnice a čelisti. Dominik si také odnesl četná zranění a to nejen na těle, ale především na duši. Manžela za to odsoudili k devíti letům výkonu trestu.

S dětmi jsem prošla třemi azylovými domy, Míša s Honzíkem také strávili 6 měsíců v Klokánku. Naštěstí jsem kluky získala zpátky a naše rodina je zase pohromadě.

Moc bych si přála, aby mohl Míša jet na lyžařský výcvik, který je navíc v rámci školy povinný. Bohužel na něj ale nemám peníze, proto jsem se obrátila s žádostí o pomoc na vás. Mé pracovní možnosti jsou dost omezené, a to kvůli mému zdravotnímu stavu (léčím se s cukrovkou 2. typu), a pak také kvůli péči o dceru Verunku, která je těžce postižená. Skloubit práci s péčí o ni a kluky je celkem náročné. Manžel na děti samozřejmě nic nepřispívá, proto budu vděčná za jakýkoli příspěvek.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
z částky, kterou darujete.

Vždy vám pošleme zprávu, až dar předáme dítěti.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vzdělání
Školné pro nadaného matematika Kryštofa
Zbývá měsíc
Cílová částka 45,000 Kč
Podpořit příběh
Vzdělání
Nemocnému Vojtovi na školu a denní stacionář
Zbývá 2 měsíce
Cílová částka 85,000 Kč
Podpořit příběh

Podělte se o příběh dítěte z okolí

Přihlásit příběh zvládnete
hravě sami. A pokud ne, naše koordinátorky vám rády pomohou.