Lyžařská výbava pro sportovce Filipa

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

lyžařskou výbavu (lyže, přilba, bunda apod.); dar zajišťuje Mall.cz

Obrázek daru
Bc. Monika  Dietrichová
Patron příběhu

Bc. Monika Dietrichová

pracovnice neziskové organizace

Komentář patrona

Filipa a jeho pěstounku znám z pozice klíčové pracovnice doprovázející organizace. Vídávám je každé dva měsíce v jejich domácnosti. Filip je vždy vstřícný, komunikativní a k pěstounce se chová s respektem a úctou. Ta by mu nyní ráda pořídila lyže a potřebné oblečení k lyžování. Filip se naučil lyžovat v dětském domově a tento sport si velmi oblíbil. Rád by také odjel se spolužáky na lyžařský výcvik, což bez lyží nemůže. Pojďme mu proto na lyžařskou výbavu přispět.

Společně jsme vybrali
celou částku 14,296 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Pěstounka vypráví příběh Filipa, který to neměl v životě snadné

Filipa (16 let) jsem poznala v dětském domově, kam jsem nastoupila jako vychovatelka. Tehdy to byl třináctiletý kluk, který se bál o svou budoucnost. Jeho maminka byla neléčená alkoholička a otec už nežil, nikdo se o něj nestaral. Filip si se situací, do které se dostal, nevěděl rady, a tak zlobil, toulal se po nocích, nerespektoval autority. Zázemí našel až v dětské domově. Zprvu jsem si ho brala na víkendy, později se mnou trávil i letní prázdniny. Od ledna letošního roku ho mám konečně v pěstounské péči.

V dětském domově se Filip naučil lyžovat a zjistil, že ho to ohromně baví. Nedaleko našeho bydliště máme sjezdovku a vím, že by se na ni rád projel. Protože ale nemá lyže a já mu je pořídit nemůžu, dovolila jsem si oslovit vás s žádostí o pomoc. Filip je „ústavní“ dítě, které je vděčné za jakýkoli dar a všeho si nesmírně váží. Vlastní lyže pro něj budou splněným snem.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě