Lyžařský kurz pro Jůlinku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

lyžařský výcvik; dar zajišťuje DDM hl. m. Prahy

Obrázek daru
Jitka  Longinová
Patron příběhu

Jitka Longinová

rodinná přítelkyně

Komentář patrona

Jůlinka je velice energická, veselá a milá dívka. Ráda se učí nové věci a v poslední době si nepřeje nic jiného, než se naučit lyžovat. Znám ji velmi dobře a znám také situaci její maminky samoživitelky, která se jí snaží dopřát jen to nejlepší. Bohužel, některé věci, jež jsou pro jiné samozřejmostí, jako např. lyžování na horách, jsou nad její finanční možnosti. Věřím však, že s pomocí Patrona dětí a jeho dárců Jůlinka získá možnost vyzkoušet si, jaké to je sjíždět svah s větrem o závod.

Společně jsme vybrali
celou částku 5,750 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh své Julinky

Osmiletá Jůlinka je velice živá a zvídavá holčička, která by nejraději chodila do několika kroužků zároveň. Zajímá ji tanec, malování, ruční tvoření i různé sporty. Po vzoru své starší sestřičky také začíná být parádivá a často si hraje na malou dámu.

Jůlinka vyrůstá bez tatínka. Protože však od nás odešel, když byla ještě maličká, nemělo to na ni naštěstí negativní vliv. Pro mě jako samoživitelku ale není péče o 2 děti snadná. Můj měsíční příjem vystačí pouze na poplacení nejnutnějších věcí, hypotéky a půjčky, nic navíc si nemohu dovolit. Jůlinka si naše finanční těžkosti naštěstí ještě neuvědomuje, což je jenom dobře.

Jak už jsem se zmínila výše, Jůlinka je živá a aktivní holčička a stále zkouší nové věci. O jarních prázdninách by ráda odjela na lyžařský výcvik a naučila se jezdit na snowboardu, já si ale nemohu dovolit ho hradit. Proto jsem se rozhodla požádat o pomoc Patrona dětí.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě