Lyžařský výcvik pro Sofinku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

lyžařský výcvik v rámci školy

Obrázek daru
Ing. Marcela  Fialová
Patron příběhu

Ing. Marcela Fialová

rodinná přítelkyně

Komentář patrona

Sofinka je dcerou mojí dobré kamarádky, která se o své děti stará sama. Sofinka by ráda jela se svými spolužáky na lyžařský výcvik, kde by alespoň na chvilku zapomněla na každodenní starosti. Poprvé by se postavila na lyže a zažila tak něco nového. Maminka jí ale takové dobrodružství zaplatit nemůže, finančně je to pro ni nedosažitelné. Proto se společně obracíme na Patrona dětí.

Společně jsme vybrali
celou částku 3,300 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka samoživitelka napsala příběh své Sofinky

Jsem maminkou tří šikovných dětí, Káťi (19 let), Maxíka (13 let) a Sofinky (11 let). Ve škole se všichni snaží a doma mi se vším pomáhají. Jsem na ně moc pyšná.

Sofinka je tichá, citlivá a kamarádská dívka, která by ráda vyrazila se svými spolužáky na lyžák. Já ale nemám dostatek peněz na to, abych jí ho zaplatila. Tatínek dětí bohužel neplní zákonné povinnosti a neplatí alimenty. Veškeré peníze, které vydělám, jdou na pokrytí nákladů na bydlení, jídlo a nutné potřeby spojené se školní docházkou. Na nic jiného už nezbývá.

Ráda bych dala Sofince možnost prožít velké dobrodružství na horách, proto jsem se rozhodla požádat o pomoc. Sofinka se těší na čas strávený se spolužáky a nemůže se dočkat, až poprvé sjede kopec. Zlomí jí srdce, pokud na lyžák nebude moci jet.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě