Malé Haničce na plenky a vlhčené ubrousky

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

tři balení plenek a tři balení vlhčených ubrousků, dar zajišťuje Mall.cz

Obrázek daru
Hana Ptáčková
Patron příběhu

Hana Ptáčková

sociální pracovnice

Komentář patrona

Hanička se narodila milující mladé mamince. Tatínek o ni bohužel neprojevil zájem, Haniččina maminka tedy zůstala v pěstounské péči u babičky a dokončovala si vzdělání. Babička ale náhle zemřela a Haniččina maminka zůstala bez bydlení a bez prostředků. Bydlí teď u kamarádky a jediným jejím příjmem je rodičovský příspěvek. Velmi by jí pomohlo získat pro malou Haničku plenky na pár měsíců, než se dcerka naučí chodit na nočník.

Společně jsme vybrali
celou částku 3,909 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh Haničky, jejíž maminka se ocitla v těžké životní situaci

Hanička je veselé roční miminko. Je aktivní, ráda si hraje, miluje kreslení. Donedávna žila se svou maminkou a babičkou v pronajatém bytě. Se svým tatínkem se zatím ještě nepotkala, ale zbytek rodiny jí to plně vynahrazoval.

Když se Hanička narodila, byla její maminka ještě velmi mladá. Babička hodně pomáhala s výchovou, aby si mohla Haniččina maminka dokončit vzdělání. Nedávno ale babička zemřela. Haniččina maminka tím přišla nejen o velkou oporu, ale i o střechu nad hlavou a finanční podporu. Z bytu po babičce se musela i s Haničkou odstěhovat a jediné peníze, které dostává, představují nevysoký rodičovský příspěvek. Potřebovala by sehnat pro sebe a Haničku dostupné bydlení a zařídit, aby Haničce nic nechybělo. A momentálně chybí plenky.

Hanička má citlivou kůži a po levných plenách má opruzeniny. Maminka by jí ráda dopřála pleny dražší a kvalitnější, ale bohužel nemá peněz nazbyt. Požádala proto Patrona dětí o příspěvek na pleny a za jakoukoliv pomoc moc děkuje. Hodně by jí i Haniččce ulehčila v jejich těžké situaci.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě