Malé Viktorce na dětskou postel

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

postel; dar zajišťuje Maxmax.cz

Obrázek daru
Bc. Klára  Pazderová
Patron příběhu

Bc. Klára Pazderová

sociální pracovnice

Komentář patrona

Viktorku a její maminku znám více než rok. Jezdím za nimi jako pracovnice sociálně aktivizační služby. Viktorčina maminka je velmi obětavá a své dcerce se snaží dát jen to nejlepší. Ne vždy je to ale možné. Nedávno bohužel přišla o brigádu, což je v rodinném rozpočtu znát. Snaží se však rychle najít novou. Maminka má rodinu, která jí je velkou oporou, finančně jí ale podpořit nemohou. Viktorka nyní potřebuje novou postýlku, mamince ale po úhradě nájmu v současném bydlení zbydou jen peníze na jídlo. Pojďme proto Viktorce na novou postýlku přispět my.

Společně jsme vybrali
celou částku 4,814 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka samoživitelka vypráví příběh své dcerky

Dvouletá Viktorka je veselá holčička, kterou jsem si před rokem a půl osvojila. Byla a stále je moc hodná a já se tehdy těšila, jak společně půjdeme životem. Bohužel jsem ale netušila, jak těžké to nakonec bude.

Krátce po osvojení Viktorky jsem přišla o byt. Nastěhovala jsem se do jiného, který si můžu finančně dovolit, ten je však nezkolaudovaný, čímž přicházím o příspěvek na bydlení. Na jaře jsem si ještě přivydělávala na brigádě, o tu jsem ale na začátku léta přišla. Dříve mi moje rodina Viktorku občas pohlídala, teď už ale hlídat nemohou. Tím se hledání nové brigády dost komplikuje.

Momentálně se snažím najít si nový přivýdělek i bydlení, zatím se to však nedaří. Viktorka navíc potřebuje novou postel, protože se jí ta stávající rozbila. Já si však v žádném případě nemůžu pořízení nové postele dovolit, proto jsem se rozhodla požádat o příspěvek Patrona dětí.

P. S. Jméno mé holčičky v příběhu není skutečné, náš příběh ale skutečný je.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě