Malému Davídkovi na plenky a příkrmy

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

příkrmy, hygienické potřeby a plenky; dar zajišťuje Mall.cz

Obrázek daru
Hana  Souhradová
Patron příběhu

Hana Souhradová

pracovnice neziskové organizace

Komentář patrona

Davídek bydlí se svojí maminkou a starší sestřičkou. Jeho mladá maminka vyrostla v patologické rodině, kde bylo na denním pořádku domácí násilí, zanedbávání i narkomanie. Dodnes se s tím snaží vyrovnat. Je však zvyklá překonávat překážky a ze všech sil se snaží svým dětem vytvořit bezpečný domov, který ona sama nikdy neměla. O obě děti se výborně stará, i když to pro ni není snadné. K dispozici má jen rodičovský příspěvek a přídavky na děti, žádné další dávky nepobírá. A protože se jí nedostává peněz na vše potřebné, pojďme jí pomoci s úhradou plenek, hygienických potřeb a příkrmů pro Davídka. Vaší pomoci si bude nesmírně vážit.

Společně jsme vybrali
celou částku 2,847 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka malého Davídka vypráví svůj příběh

Davídek se narodil v únoru letošního roku. Doma na něj čekala šestiletá sestřička, která se rozhodla, že mu ukáže, jak to na tom světě chodí. Malého brášku má moc ráda.

Na výchovu svých dětí jsem sama. Davídkův otec v našich životech nikdy příliš nefiguroval a nikdy ani nebude. Žijeme z mého rodičovského příspěvku a příspěvků na děti, dávky hmotné nouze mi bohužel nebyly schváleny. Když seženu hlídání, snažím se si něco přivydělat na brigádách, příliš často k tomu ale příležitost nemám.

Aktuálně se bohužel nacházím ve finanční tísni, proto bych vás chtěla poprosit o finanční příspěvek na plenky, hygienické potřeby a příkrmy. Váš dar pro mě bude obrovskou pomocí a pomůže mi překonat zatím nejtěžší období mého života. Předem vám moc děkuji.

P. S. Jméno dítěte v příběhu bylo změněno. Děkujeme za pochopení.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě