Malému Kevinovi na plenky a dětskou výživu

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

hygienické potřeby a dětskou výživu, dar zajišťuje MALL.cz

Obrázek daru
Jiřina Kucharik Dostálová
Patron příběhu

Jiřina Kucharik Dostálová

sociální pracovnice

Komentář patrona

Kevin se narodil loni v listopadu mentálně retardovaným rodičům. Přes snahu úřadů matce dítě odebrat, se nám podařilo díky dobré práci soudců Kevina ponechat v péči matky, která péči zatím zvládá velmi dobře. Po společném zhodnocení příjmů rodičů jsme zjistili, že matka tak tak vyjde a potřebuje příspěvek na pleny a výživu pro Kevina, alespoň na půl roku. Jakýkoliv příspěvek by moc pomohl, měli by tak víc peněz na svou stravu a jiné základní potřeby. Moc děkujeme.

Společně jsme vybrali
celou částku 9,321 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh Kevina, kterého vychovává mentálně postižená maminka

Maličkému Kevinovi je už skoro půl roku. Usmívá se, začíná žvatlat a nadšeně poznává svět. Jeho maminka je bohužel mentálně retardovaná, stejně jako jeho tatínek. Maminka výchovu zvládá díky péči a pomoci sociálních pracovníků v azylovém domě pro osamělé rodiče s dětmi.

Nebylo snadné, aby dostala Kevina do péče, ale dělá všechno pro to, aby v její náruči zůstal. I přes své postižení by laskavější a obětavější maminku než ona člověk těžko pohledal.

Díky Kevinovi má ale maminka spoustu výdajů a často jí nezbývají peníze ani na ty nejběžnější potřeby. Situace je pro ně už tak obtížná a nedostatek peněz ji jenom zhoršuje. Přispějeme Kevinovi na plenky a dětskou výživu? Kevin i jeho maminka budou za jakýkoliv příspěvek nesmírně vděčni. Sami to nezvládají.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě