Marianka by ráda jela do školy v přírodě

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

pobyt na škole v přírodě

Obrázek daru
Mgr. Radek Jaborský
Patron příběhu

Mgr. Radek Jaborský

učitel

Komentář patrona

Jsem druhým rokem třídním učitelem Marianky. Je to dívenka s vybraným chováním a výborným prospěchem. Maminka je samoživitelka, ale i když pro svou dcerku dělá první poslední, školu v přírodě si nemůže z finančních důvodů dovolit. Pokud se podaří vybrat peníze, Marianka bude moci zažít svoji úplně první školu v přírodě se svými spolužáky.

Společně jsme vybrali
celou částku 3,000 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Marianka by ráda poprvé v životě odjela do školy v přírodě

Marianka nosí domů samé jedničky a svojí matce dělá jen radost, protože je to hodná a správná holka. Přesto o ni vlastní otec nejeví zájem, takže jediné dárky, které kdy dostane, jsou jen ty od maminky.

Tu trápí fakt, že je na vše sama a nemůže dcerce dopřát to, co by si přála, ani to, co mají jiné děti kolem ní. Mamku to mrzí, protože vidí, jak vrstevníci Marianky disponují předměty, které jim zpříjemňují volný čas. Snaží se dceři dopřát, co je v jejích silách, ale nestačí to na to, aby jí pořídila počítač, kolečkové brusle, ani třeba kolo a další věci, pro jiné děti téměř samozřejmé.

I proto by byla maminka moc ráda, kdyby se podařilo vybrat peníze alespoň na to, že by se Mariana poprvé v životě podívala do školy v přírodě se svými spolužáky.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě