Markétce na školku a obědy na celý rok

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

školku a obědy na celý rok

Obrázek daru
Bc. Lenka  Špendlíková
Patron příběhu

Bc. Lenka Špendlíková

sociální pracovnice

Komentář patrona

S Markétkou, jejími sourozenci a maminkou jsem se seznámila při své práci sociálního pracovníka.

Markétka má ještě dva starší sourozence a mladšího brášku. Její tatínek odešel před rokem od rodiny a se svými dětmi se stýká málo a nepravidelně, finančně téměř nepřispívá. Markétčina maminka, která je nyní na rodičovské dovolené, o své děti pečuje s láskou a snaží se, aby jim nic nechybělo.

Příjem rodiny je velmi nízký a po zaplacení všech nutných výdajů zbývá na jídlo a další potřeby pro děti měsíčně asi 1000 Kč. Pokud by mamince Patron dětí mohl pomoci, snížily by se její měsíční výdaje a zbylo by více peněz na jiné potřeby. Markétčina maminka doposud celou situaci zvládala, ale nyní již skutečně potřebuje pomoci.

Společně jsme vybrali
celou částku 13,940 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví o své Markétce

Markétka je moje třetí dítě. Jsou jí tři roky. Má dva starší sourozence a mladšího brášku, který od miminka vyžadoval trochu více péče kvůli cvičení Vojtovy metody. Otec dětí od nás odešel a já jsem na všechno zůstala sama.

Markétka je s námi doma, ale je pořád trochu na druhém místě. Potřebuje se rozvíjet, poznat i jiné autority a naučit se fungovat v kolektivu stejně starých dětí. Přihlásila jsem Markétku do školky, ale z finančních důvodů ji tam nemohu dávat každý den. Můj rozpočet je docela malý, a tak jsem poprosila o pomoc s platbou za školku Patrona dětí.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě