Martinovi na horské kolo

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

horské kolo; dar zajišťuje Mall.cz

Obrázek daru
Jaroslava Menichová
Patron příběhu

Jaroslava Menichová

rodinná přítelkyně

Komentář patrona

Martin je synem mé kamarádky z dětství. S jeho maminkou jsem se seznámila v lidové škole umění, kam jsme chodily na výtvarku. A od té doby se přátelíme. Maminka má dva syny - starší žije po rozvodu u svého otce, mladší Martin zůstal s ní. Maminka by Martinovi ráda pořídila nové kolo. Věří, že se tak její syn znovu vrátí k pohybu venku a bude chtít opět trávit volný čas se svými přáteli. Kvůli své nemoci a omezenému rozpočtu mu ale sama kolo koupit nemůže.

Společně jsme vybrali
celou částku 6,807 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh, jak ho napsal osud

Jsem maminkou osmnáctiletého Martina. Je to citlivý mladý muž, který mi hodně pomáhá. Často je však uzavřený ve svém vlastním světě, kde se nejspíš vyrovnává s těžkou situací, do které jsme se jako rodina dostali.

Martin žije pouze se mnou, s jeho otcem jsme rozvedeni. Náš život ještě nedávno běžel v celkem poklidném tempu. Myslím, že jsme žili jako mnoho dalších rodin. Na podzim loňského roku se ale naše životy obrátily úplně naruby. Od listopadu se totiž léčím s rakovinou. Nevím, jestli nad nemocí zvítězím. Vím však, že to Martin těžce nese a je z toho nešťastný.

Přála bych si, aby se na chvilku, i třeba jen na úplně maličkou chvilku, mohl zase věnovat něčemu, co mu bude dělat opravdovou radost. Proto bych chtěla požádat o finanční příspěvek na horské kolo. Martin miluje pohyb venku, na čerstvém vzduchu. Rád jezdí na výlety s kamarády, ale už dlouho kvůli mně na žádném nebyl. Já mu ze svých finančních prostředků nové kolo koupit nemůžu. Pomůžete mi, prosím, vrátit do jeho života trošku radosti?

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě