Marušce na obědy ve školce

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

stravné v mateřské škole na 6 měsíců

Obrázek daru
Zuzana Vyroubalová, DiS.
Patron příběhu

Zuzana Vyroubalová, DiS.

sociální pracovnice, klíčová pracovnice rodiny

Komentář patrona

Marušku a její babičku znám z výkonu svého povolání sociální pracovnice. Maruška je již od narození v péči babičky, a protože ani s postupem času nejeví matka snahu se o svou dceru postarat, požádala nyní babička o svěření Marušky do pěstounské péče. Holky momentálně bydlí v azylovém domě, babička se ale s mojí pomocí snaží nelehkou situaci řešit. A s radostí mohu říci, že se jí za poslední rok podařila spousta věcí – Maruška začala chodit do školky, babička si začala hledat práci, společně se připravují na přechod do nového bydlení. Babička se tak snaží uspořit nějaké peníze na kauci a také vybavení jejich nového bytu, což je pro ni prioritou. Protože jsou však její příjmy zatím opravdu nízké, rozhodly jsme se společně požádat o pomoc s úhradou obědů ve školce.

Společně jsme vybrali
celou částku 1,020 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Babička nemá dostatek peněz na zaplacení obědů ve školce pro svoji vnučku

Čtyřletá Maruška je už od narození v péči babičky. Poslední rok spolu bydlí v azylovém domě, babička se ale intenzivně snaží, aby se jejich bytová i životní situace zlepšila. A docela se jí to daří.

V současné době si babička aktivně hledá práci. Maruška totiž začala chodit do školky, takže babička konečně může začít pracovat. Než se jí však podaří nějaké zaměstnání najít, může to chvíli trvat. A protože momentálně nemají peněz nazbyt, rozhodla se požádat o pomoc s úhradou obědů ve školce pro Marušku. Sama jí je v tuto chvíli bohužel zaplatit nemůže.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě