Matějovi na plenky a dětskou výživu

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

hygienické potřeby a dětskou výživu, dar zajišťuje MALL.cz

Obrázek daru
Martina Kárová
Patron příběhu

Martina Kárová

sociální pracovnice

Komentář patrona

Matěje a jeho rodinu jsem poznala v rámci svého povolání sociální pracovnice. Celá rodina bydlí v azylovém domě a snaží se řešit své existenční problémy, což je ovšem v době koronavirové krizi mimořádně obtížné. Nemohou uhradit Matějovy základní potřeby, jako jsou pleny či dětská výživa. Rodina je pod velkým tlakem, nemá, na koho se obrátit. Pomoc ve formě příspěvku na pleny a dětskou výživu by byla velmi prospěšná. Děkuji.

Společně jsme vybrali
celou částku 5,425 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh Matěje, jehož rodina je ve finanční tísni.

Matěj je maličký roční chlapeček. Zatím nechodí, ale moc se rád se plazí a objevuje svět. Pro všechno se nadchne, je rád středem pozornosti a vůbec to vypadá, že z něj roste zvídavé a sebevědomé dítě. Bohužel je jeho rodina ve finanční tísni a nemůže mu zajistit ani ty nejzákladnější potřeby, jako jsou pleny či dětská výživa.

Rodiče se snaží postavit na vlastní nohy, bohužel se ale potýkají s dluhy a s exekucemi. Koronavirová krize jim bohužel znemožnila si najít práci. Žijí zatím v azylovém domě a přežívají ze dne na den. Snaží se dělat pro své dítě všechno, co je v jejich moci, ale peníze na pleny a dětskou výživu jim zkrátka nezbývají. Rozhodli se podat žádost o pomoc Patronovi dětí a budou vděčni i za tu nejmenší pomoc.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě