Matrace a lůžkoviny pro alergika Jakuba

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

antialergenní matraci a lůžkoviny; dar zajišťují Dobré sny

Obrázek daru
Bc. Ludmila Madejová, DiS.
Patron příběhu

Bc. Ludmila Madejová, DiS.

sociální pracovnice

Komentář patrona

Rodinu Jakuba znám ze své praxe v sociálních službách. Jakub se účastní našich výletů a doučování.

Jakub žije jen se svou maminkou v malém bytě ve třetím patře a chůze do schodů mu dělá, vzhledem k jeho nemoci, problémy. Chlapec trpí svalovou dystrofií, je astmatik, nedoslýchá a je těžký alergik. Jakubův zdravotní stav by zlepšila výměna stávající matrace a lůžkovin, které jsou pro jeho astma nevyhovující. Maminka je na vše sama a nemá dostatečné finanční prostředky. Prosí tedy o pomoc Patrona dětí.

Společně jsme vybrali
celou částku 8,155 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Aby se alergickému Jakoubkovi lépe spalo

Osmiletý Jakub žije jen se svou maminkou. Potýká se s několika zdravotními problémy. Je nedoslýchavý, má svalovou ochablost, astma a trpí alergií na roztoče. Když ho začne trápit alergie, obvykle se rozvine v astmatické potíže. Jakub kvůli tomu pak v noci špatně spí a druhý den je celý polámaný a unavený.

Jakub by určitě potřeboval novou matraci, která je vhodná pro alergiky. A samozřejmě antialergickou peřinu a polštář, aby ho nic nedráždilo. I pro jeho svalovou ochablost by nová, „chytřejší“ matrace byla dobrým pomocníkem.

Kubova maminka je na všechno sama, a tak je pro ni nákup matrace a lůžkovin příliš velkým soustem. Rozhodla se poprosit o pomoc Patrona dětí. Spojíme síly a společně s Patronem pomůžeme?

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě