Matrace a polštář pro alergika Danielka

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

matraci a polštář pro alergiky; dar zajišťuje Maxmax.cz

Obrázek daru
Bc. Klára  Pazderová
Patron příběhu

Bc. Klára Pazderová

sociální pracovnice

Komentář patrona

Maminku a jejího Danečka jsem poznala v rámci sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi. Jezdím k nim téměř 2 roky jako sociální pracovnice. Danečkova maminka to nemá zrovna jednoduché. Je na domácnost, finance a hlavně na péči a výchovu Danečka úplně sama. Hodně ji trápí její finanční situace, protože jí po zaplacení všech pohledávek vůbec nic nezbývá. Daneček navíc trpí atopickým ekzémem a potřebuje specifickou péči. Maminka je proto ostražitá a pozorná k věcem, které by pro jejího syna mohly být nebezpečné. Daneček nyní potřebuje do své postele hypoalergenní matraci a polštář, protože však v maminčiných finančních možnostech není mu nic z toho pořídit, obrací se s žádostí o pomoc na Patrona dětí.

Společně jsme vybrali
celou částku 2,007 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka samoživitelka vypráví příběh svého synka

Tříletý Danielek si moc rád hraje s autíčky a vláčky. Mezi jeho oblíbené kratochvíle také patří prohlížení různých knížek – nejoblíbenější je ta o tramvajích – a hraní si venku. A protože je to aktivní kluk, nepohrne ani sportem. Zatím to vypadá tak, že mám doma malého tanečníka a plavce v jednom.

Danielka vychovávám sama a společně bydlíme v malém bytě. Bohužel mi synka letos nevzali do školky, a tak zatím nemůžu do práce. Snažím se proto hledat různé alternativy, protože bych byla ráda, kdyby mohl být ve školce alespoň dva dny v týdnu. Snad se mi brzy podaří něco najít.

A proč vám tohle vlastně píšu? Jako samoživitelka s malým synkem, která zatím nemůže pracovat na plný úvazek, to nemám finančně snadné. Nic základního snad Danielkovi nechybí, bohužel mu ale nemohu dopřát nic navíc. Danielek je navíc alergik s atopickým ekzémem a podle lékařů by mě mít hypoalergenní matraci i polštář, já mu ale nic takového nemohu dopřát. Proto moc prosím o pomoc vás.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě