Matýskovi na dětskou postel

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

dětskou postel a komodu; dar zajišťuje Maxmax.cz

Obrázek daru
Slezská diakonie
Patron příběhu

Slezská diakonie

poskytovatel sociálních služeb

Komentář patrona

S Matýskovou maminkou máme uzavřenou smlouvu o poskytování sociální asistence. Snažíme se jí pomoci v obtížné životní i finanční situaci. Maminka pobírá pouze rodičovský příspěvek, tudíž se svými dvěma dětmi žije na hranici životního minima. Z tohoto důvodu není schopná našetřit na dětskou postel a komodu, které shořely při nedávném požáru. Váš finanční dar jí umožní nejen koupit Matýskovi potřebný nábytek, ale také začít znovu budovat domov, o který nešťastnou náhodou přišli.

Tento příběh byl bohužel zrušen. Dary se ale nikde neztratily. Podpořili jste jimi jiné dětské příběhy. Děkujeme!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh Matýska, kterému shořel celý pokojíček

Jsem maminkou sedmiletého Matýska a roční Simonky a ráda bych vás požádala o pomoc s vybavením jejich dětského pokoje. Na jaře letošního roku nám totiž vyhořel byt. Děti přišly kompletně o celý pokoj včetně nábytku, oblečení, hraček a Matýsek i o školní pomůcky. Já jsem přišla o doklady, částečně i své oblečení, shořela i část nábytku v ostatních místnostech.

Momentálně s dětmi bydlíme u mé sestry. Časem se do našeho bytu vrátíme, jen ho musím dát do pořádku. Bohužel zatím nemám dostatek peněz na to, abych jim vše znovu pořídila. Spoustu věcí máme půjčených, jednou je ale samozřejmě budeme muset vrátit.

Aktuálně nejvíc potřebujeme postel a komodu pro Matýska. Oblečení máme totiž všichni zatím v pytlích. Pokud jde o mé oblečení, na tom tolik nezáleží, ale byla bych ráda, kdyby měl Matýsek prostor pro své oblečení a další věci. Protože mu však tyto dva důležité kusy nábytku nemohu dopřát, prosím o pomoc vás.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě