Matýskovi na hiporehabilitaci

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

hiporehabilitaci

Obrázek daru
Lenka Doubravská
Patron příběhu

Lenka Doubravská

rodinná známá

Komentář patrona

Rodinu Matýska znám dlouhou dobu. Rodina je nyní finančně vytížená s přestavbou bytu, který se během pár týdnů bude rekonstruovat na bezbariérový, protože bráška Míša je nemohoucí a nechodí. Matýsek je zdravý, ale má lehčí zdravotní obtíže, které vyžadují pravidelnou rehabilitaci na posilování svalstva, rozvíjení motoriky a logopedickou péči. Každoročně se zúčastňuje hiporehabilitace, která Matějovi velmi prospívá.

Celou částku se sice nepodařilo vybrat, s rodinou dítěte jsme ale našli způsob, jak za vybranou částku 4000 Kč pořídit alespoň část daru. Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh Matýska

Matěj je moc hodný, kamarádský. Má moc rád přírodu a chodí na kroužek, který je o přírodě a zvířátkách. Od tří let tančí v krkonošském folklorním souboru Horal a ve škole chodí na zpívání. Matýsek trpí hypotonií bříška a zad, má vadné držení těla, ploché nohy a tupozrakost. Po nástupu do školy se ještě přidalo ADD (porucha soustředění a pozornosti bez hyperaktivity) a problém s řečí (koktání). Ukázalo se, že Matýskovi velmi pomáhají hiporehabilitace, které pravidelně absolvujeme. Bohužel je jejich cena vysoká a peníze u nás v rodině chybí. Proto se s prosbou o finanční příspěvek obracíme na vás. Budeme velmi vděční za jakoukoliv pomoc.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě