společně za
lepší dětství

Znáte dítě, které potřebuje pomoci?
Přidejte jeho příběh.

+
Moje zóna

Matýskovi na hiporehabilitaci

Přispívali jste na

hiporehabilitaci

Lenka Doubravská
Patron příběhu

Lenka Doubravská

rodinná známá

Komentář patrona

Rodinu Matýska znám dlouhou dobu. Rodina je nyní finančně vytížená s přestavbou bytu, který se během pár týdnů bude rekonstruovat na bezbariérový, protože bráška Míša je nemohoucí a nechodí. Matýsek je zdravý, ale má lehčí zdravotní obtíže, které vyžadují pravidelnou rehabilitaci na posilování svalstva, rozvíjení motoriky a logopedickou péči. Každoročně se zúčastňuje hiporehabilitace, která Matějovi velmi prospívá.

Celou částku se sice nepodařilo vybrat, s rodinou dítěte jsme ale našli způsob, jak za vybranou částku 4000 Kč pořídit alespoň část daru. Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh Matýska

Matěj je moc hodný, kamarádský. Má moc rád přírodu a chodí na kroužek, který je o přírodě a zvířátkách. Od tří let tančí v krkonošském folklorním souboru Horal a ve škole chodí na zpívání. Matýsek trpí hypotonií bříška a zad, má vadné držení těla, ploché nohy a tupozrakost. Po nástupu do školy se ještě přidalo ADD (porucha soustředění a pozornosti bez hyperaktivity) a problém s řečí (koktání). Ukázalo se, že Matýskovi velmi pomáhají hiporehabilitace, které pravidelně absolvujeme. Bohužel je jejich cena vysoká a peníze u nás v rodině chybí. Proto se s prosbou o finanční příspěvek obracíme na vás. Budeme velmi vděční za jakoukoliv pomoc.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Vždy vám pošleme zprávu, až dar předáme dítěti.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě