Matýskovi na protančené léto

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

letní taneční škola

Obrázek daru
Svatava Paulson
Patron příběhu

Svatava Paulson

rodinná přítelkyně

Komentář patrona

Matěje znám ze základní školy, kterou navštěvuje společně s mými dětmi. Je velmi nadaný na tanec, ale bohužel otec, který ho vychovává sám, nemá dostatek financí, aby aktivity spojené s jeho koníčkem hradil. Již jsme v rámci Patrona dětí hradili školné v taneční škole a nyní bychom Matějovi rádi dali možnost účastnit se letního tanečního tábora.

Společně jsme vybrali
celou částku 3,850 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Tatínek vypráví příběh Matýska

Matěj miluje balet a navštěvuje baletní školu Olgy Kyndlové. Jeho vzorem je tanečník Michalem Krčmářem, který je sólistou Finského národního baletu. Úspěšně složil přijímací zkoušky na taneční konzervatoř v Brně a na studium se moc těší. Zároveň se díky němu přiblíží k naplnění svého největšího snu. Tvrdě na sobě pracuje a jde si jasně za svým cílem.

Kromě Matýska se starám ještě o jeho mladšího brášku Denise. Ten je autistou a má nemocné srdce. Dříve jsme žili společně s babičkou chlapců, která měla k mým klukům velmi blízký vztah. Po její smrti jsem však na vše zůstal naprosto sám. Naše finanční situace se stala neúnosnou a museli jsme se odstěhovat do azylového domu.

Matějovi by v přípravě na studium velmi pomohla účast na letním tanečním táboře, kde by se tréninku věnoval s ještě větší intenzitou. Bohužel není v mých silách tábor zaplatit, a proto se s prosbou o pomoc obracím na vás. Budu nesmírně vděčný za všechny příspěvky.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě