Matýskovi na školní výbavu pro prvňáčka

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

výbavu pro prvňáčka - pracovní sešity, aktovka, pouzdro, desky na sešity, box na svačinu, láhev na pití, přezůvky, cvičební potřeby; dar zajišťuje Sevt.cz a Mall.cz

Obrázek daru
MUDr. Adriana  Plisková
Patron příběhu

MUDr. Adriana Plisková

dětská lékařka

Komentář patrona

Maminku i její tři děti znám ze své ordinace dětského lékaře. Nejmladší Matýsek se v září chystá do 1. třídy. Bude potřebovat spoustu školních pomůcek, maminka samoživitelka na ně ale nemá dostatek peněz. Nedávno bohužel přišla o práci, což se samozřejmě projevilo i v rodinném rozpočtu. O své děti se vzorně stará a snaží se jim zajistit vše, co potřebují, aktuálně ale potřebuje pomoc. Proto s mojí podporou žádá o finanční příspěvek na školní potřeby, bez kterých se malý prvňáček neobejde.

Společně jsme vybrali
celou částku 3,689 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh Matýska, který vyrůstá s maminkou samoživitelkou a dvěma sourozenci

Sedmiletý Matýsek byl vymodleným chlapečkem. Maminka s tatínkem se na něj moc těšili, jak se to už ale někdy stává, jejich partnerský vztah skončil dříve, než se Matýsek narodil. Malý šikula dnes bydlí jen s maminkou, starším bráškou a sestřičkou. Svého tatínka bohužel nikdy nepoznal.

Maminka dělá všechno pro to, aby jejím dětem nic nechybělo, momentálně se však nachází ve finanční tísni. Její zaměstnavatel totiž uzavřel pobočku, kde pracovala, takže přišla o místo. Snaží se najít si novou práci, zatím se jí to ale nedaří.

Situace je o to těžší, že Matýsek v září nastoupí do 1. třídy a potřebuje aktovku, pouzdro, sešity a další školní pomůcky. Maminka si ale takový výdaj nemůže dovolit a hodně ji to trápí. Naštěstí narazila na Patrona dětí a požádala o pomoc. Pojďme ji společně podpořit. Váš finanční dar pomůže malému Matýskovi začít školní docházku se vším, co bude potřebovat.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě