Maxíkovi na kroužek plavání

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

kroužek plavání na 2. pololetí; dar zajišťuje DELFÍNEK

Obrázek daru
Ing. Marcela  Fialová
Patron příběhu

Ing. Marcela Fialová

rodinná přítelkyně

Komentář patrona

Maxík je synem mé kamarádky, kterou znám už velmi dlouho. Rodina se bohužel nachází v obtížné životní situaci, protože Maxíkův otec rodinu zadlužil a maminka to teď musí řešit. V kurzu plavání by se Maxík mohl věnovat tomu, co ho hodně baví a při čem je velmi šťastný.

Společně jsme vybrali
celou částku 2,800 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Aby se Maxík jednou mohl stát plavčíkem

Jsem matkou tří šikovných dětí, Káťi (19 let), Maxíka (13 let) a Sofinky (11 let). Ve škole se všichni moc snaží a doma mi se vším pomáhají. Jsou mojí radostí a jsem na ně pyšná.

Maxík rád sportuje. A miluje vodu. Poprvé jsem ho vzala na plavání, když byl ještě devítiměsíční miminko. Od té doby uběhlo téměř 13 let a Maxík stále plave. Jen k tomu už nepotřebuje moji pomoc. v kroužku plavání se pohybuje ve společnosti stejných plaveckých nadšenců, jako je on sám, a cítí se tam dobře. Až bude dospělý, chtěl by být plavčíkem u moře. Moc bych si přála, aby se mu jeho sen splnil. Nechci si ani představit, jak moc nešťastný by byl, kdyby musel s plaváním přestat.

O své děti se totiž starám sama. Jejich otci bylo sice soudně stanoveno výživné, v poslední době ho ale neplatí. Na výživném jsme bohužel finančně závislí. I když mám práci, nevydělávám tolik, abych byla schopná dětem zaplatit všechno, co si přejí. Když uhradím nájem, jídlo a oblečení pro nás čtyři, na mimoškolní aktivity a kroužky už finance nezbývají. Placení je prostě moc a bez pomoci je jisté, že se děti budou muset kroužků vzdát. Proto jsem se obrátila na projekt Patron dětí. Ten nám s úhradou Maxíkova plavání dříve pomohl. Věřím, že se to podaří i tentokrát.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě