Melissce na jezdecký klub

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

jezdecký klub, helmu, ohlávku a chránič zad

Obrázek daru
Mgr. Lenka  Klapačová
Patron příběhu

Mgr. Lenka Klapačová

sociální pracovnice OSPOD

Komentář patrona

Melissu znám z výkonu svého povolání. Melissa vyrůstá v neúplné rodině, kdy otec matce nehradí ani výživné, ani se jinak na její výchově nepodílí. Matka je dlouhodobě vedena na úřadu práce jako uchazečka o zaměstnání, protože je ale v současné době onkologicky léčena, je její snaha o získání zaměstnání velmi limitována. Jízda na koni, ve které se Melissa zhlédla, by jí mohla pomoci překonat strach o matku a vyplnit volný čas, když je matka upoutána na lůžko.

Tento příběh byl bohužel zrušen. Dary se ale nikde neztratily. Podpořili jste jimi jiné dětské příběhy. Děkujeme!

Sdílet příběh:

Aby Melisska zase našla důvod k úsměvu

Melisska je třináctiletá usměvavá slečna, která miluje koně. U koní by nejraději trávila veškerý volný čas a já bych jí to ráda umožnila. Bohužel to v tuto chvíli není v mých silách, protože se nacházíme v těžké životní situaci.

Dcerku vychovávám sama, což není vždy jednoduché, ale zvládnout se to dá. Opravdovým problémem je však to, že se léčím s onkologickým onemocněním. Pro Melissku je strašné vidět mě nemocnou a prožívat to se mnou. Léto tak strávila na psychiatrické klinice, protože toho už na ni prostě bylo moc.

Teď by potřebovala něco, co ji zase přiměje se smát. A protože jsou její největší láskou koně, moc bych si přála, aby mohla navštěvovat jezdecký klub. Momentálně je však pro mě zcela nereálné jí tento klub zaplatit. Proto prosím o pomoc u Patrona dětí. Sama totiž svojí holčičce její velký sen splnit nedokážu.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě