Michalce na školní pomůcky

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

školní pomůcky (penál, pastelky, nůžky apod.); dar zajišťuje Sevt.cz

Obrázek daru
Mgr. Jaroslava  Židková
Patron příběhu

Mgr. Jaroslava Židková

sociální pracovnice

Komentář patrona

Maminku a její 4 děti jsem poznala v rámci výkonu svého povolání sociální pracovnice. Rodina využívá sociálně aktivizační službu pro rodiny s dětmi. Maminka se o své děti vzorně stará, bohužel jí ale chybí finanční zajištění na mnohdy základní potřeby. Právě teď nemůže Michalce, která ráda chodí na procházky s pejskem, pořídit školní pomůcky. Obrátila se proto s žádostí o pomoc na Patrona dětí a já věřím, že jí společnými silami dokážeme pomoci.

Společně jsme vybrali
celou částku 1,005 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh Michalky, jejíž rodina se nachází ve finanční tísni

Sedmiletá Michalka je velký dobrodruh. Nejraději by se pořád procházela venku a objevovala nová místa. A když jí u toho dělá společnost pejsek, je nejšťastnější. Jednou z ní možná bude slavná cestovatelka.

Michalka má další 3 sourozence, se kterými tvoří skvělou partu. Maminka je ale na jejich výchovu sama a není to pro ni vůbec snadné. Dělá, co může, aby dětem zajistila vše potřebné, ne vždy se jí to však daří. Její dvouletý syn se navíc potýká s astmatem a léky, které užívá, stojí nemalé peníze. Starší syn Kubík se zase narodil s vývojovou vadou horních končetin a rovněž potřebuje speciální péči. To vše se samozřejmě projevuje i v rodinném rozpočtu.

S příchodem nového školního roku se náklady dále zvyšují. Maminka si však v tuto chvíli už žádné další výdaje nemůže dovolit. Rozhodla se proto obrátit na Patrona dětí s žádostí o příspěvek na školní pomůcky pro Michalku. Ta má sice školní batoh, vše ostatní jí ale chybí. Pomůžeme?

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě