Mirkovi na fotbalové soustředění

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

fotbalové soustředění

Obrázek daru
Magdaléna  Šrotířová
Patron příběhu

Magdaléna Šrotířová

rodinná přítelkyně

Komentář patrona

S Mirečkovou maminkou jsem se seznámila před třemi lety v zaměstnání. Všechny její děti mě už od začátku berou jako tetu. Mirečka a jeho sestřičku mají rodiče ve střídavé péči, jejich bráška je zatím u tatínka. Nejstarší Mirek hraje už několik let fotbal a rád by odjel se svými spoluhráči na letní fotbalové soustředění. A protože na to rodiče nemají v tuto chvíli peníze, rozhodla se maminka s mojí podporou požádat o pomoc vás.

Společně jsme vybrali
celou částku 3,100 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh Mirka, který nadevše miluje fotbal

Dvanáctiletý Mirek je fotbalista tělem i duší. Fotbal hraje už od roku 2011 a je v něm opravdu šikovný. Mezi svými spoluhráči je moc rád a umí si každý zápas náležitě užít. V létě se celý jeho tým chystá na fotbalové soustředění a Mirek by samozřejmě také rád jel. Bohužel to ale zatím vypadá tak, že se ke svým spoluhráčům nejspíš nepřipojí.

Mirek je ve střídavé péči svých rodičů. Maminka pracuje na směny, takže vždy, když má odpolední, je Mirek u svého tatínka, stejně jako jeho sedmiletá sestřička Monička. Mirkův desetiletý bráška Dominik je zatím v péči tatínka a maminka na něj platí výživné.

Ani maminka, ani tatínek si teď nemohou dovolit financovat fotbalové soustředění, které stojí 3 100 korun. Maminka se proto obrátila na Patrona dětí s žádostí o pomoc. Mirek fotbalem žije a představa, že by na soustředění se svým týmem nejel, ho upřímně děsí. Pojďme mu proto společně pomoci.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě